Neviditelná válka (2012)

Tento dokument opravdu nestál za moc. Věnuje se jen jedné straně konfliktu a po hodině a půl začnou být pořád stejné výpovědi poněkud únavné. A oč vlastně jde? Jedná se o zpověď několika mužatek či babochlapů, které se pro záchranu Ameriky rozhodly jít do armády. A protože jsou tak šeredné, že by si o ně normální chlap ani kolo neopřel, zvyšují si sebevědomí báchorkami o tom, že byly znásilněny. No a jako bonus se z toho snaží vysoudit nějaké prachy, chytré. :)

Next (2007)

Tak toto už je na mě fakt moc! Něco tak americky kýčovitého jsem snad ještě neviděl (a to už jsem toho viděl hodně). Vymyslet něco tak geniálního, jako je člověk, který vidí 2 minuty dopředu, to muselo dát americkým mozečkům hodně práce. A vymyslet to, že má tento člověk zachránit svět před atomovkou (nejspíše ruskou), tak při tom se jim už určitě kouřilo z hlavy! Tak kdy už těm idiotům konečně dojde, jak se donekonečna opakují? Kolik takových sraček ještě stihnou natočit, než si uvědomí, že jim o to nikdo nestojí? Toho se já asi nedožiju :-( No zkrátka, tento film je nulový po všech stránkách, protože: napětí - úplně chybí, o hlavní hrdiny se nemusíme bát, protože je naprosto jasné, že dobro zvítězí a zlo bude poraženo; akční scény - všechny jsou trapně vytvořeny přes počítač a působí umělým dojmem; herci - Nicholas Cage s účesem Bolka Polívky se nijak zvlášť nepředvedl, o Julianne Moore, která mi čím dál víc připomíná oživlou mrtvolu, radši ani nemluvím.. Jediným kladem filmu je úvodních 15 minut, kdy to ještě vypadalo celkem slibně. Podtrženo sečteno - stupidní film, který je spíš jakousi sbírkou amerických klišé. Odpad nedávám jen proto, že bohužel existují ještě větší sračky. A to už je co říct! :-)

Než ďábel zjistí, že seš mrtvej (2007)

Prostě jen další nepovedená loupež a spousta keců okolo. Ve filmu se nestane nic nečekaného, všechno je tu tak nějak předvídatelné, o konci ani nemluvě. Časová nesouslednost byla otravná a zbytečná. Podprůměr - 4/10. Další nafouknutá bublina na čsfd.

Nic než pravda (2008)

POZOR - SPOILER: Na začátku jsem, asi jako každý divák, přemýšlel, kdo by asi tak mohl být oním zdrojem vyzrazených informací. Nejprve mě napadlo, že by to klidně mohla někomu povykládat třeba i dcera oné tajné agentky. Vzápětí jsem ale tuto myšlenku zavrhnul. Říkal jsem si, že by to byla pěkná blbost. Těžko by se někdo vzdal svého syna, svého manžela a své svobody jen kvůli malé holce, které nic nehrozí. Ne, takto to nebude - to by byla opravdu hloupost. Tady musí jít o něco víc. Určitě to všechno dělá kvůli někomu, kdo by mohl přijít o život. A hle - ona to nakonec přece jen je ta malá holka, které se nemůže nic stát a která se s tím nejspíš chlubí půlce školy. NEDÁVÁ TO SMYSL! Druhý zdroj říká, že už to stejně všichni vědí. Tak proč to všechno? A to tu slavnou reportérku nenapadlo, že když zveřejní v novinách takovou přísně tajnou informaci, tak tím zničí nebo ohrozí život člověka? A najednou je nejsvatější ze všech svatých? Budovat kariéru za každou cenu a vzápětí se nechat zavřít pro nic.. Ne, tento příběh je tak strašně nelogický a nepravděpodobný, až mě zaráží zdejší červené hodnocení. Nepovažuji tento film za reálný. Je to další americká pohádka o neskutečné cti a odvaze...

Noc na Zemi (1991)

Příjemný film, u kterého jsem se nenudil, ale ani nijak výrazně nebavil...

Noc v Roxbury (1998)

Zábavná komedie ve stylu 'Blbý a blbější' a 'Klub sráčů'. Narozdíl od jiných komedií jsem se u toho mnohokrát od srdce zasmál, takže nevidím důvod, proč ji shazovat nízkým hodnocením. Dávám 4 hvězdičky.

Noční hlídka (2004)

Těžko říct, co to vlastně bylo. Fantasy, sci-fi, horor, thriller? Nejspíš všechno dohromady. Každopádně nejdivnější slátanina, jakou jsem zatím viděl. Navíc natočená takovým tím 'moderním' způsobem, který moc nemusím. Slabé 2 hvězdičky..

Občan Havel (2007)

Špatný dokument o špatném prezidentovi.

Okamžik vzkříšení (2008)

Strašně divný film. Dal bych 2 hvězdy, kdyby to mělo aspoň trochu normální konec. Ale takto prostě ne. Nic to ve mně nezanechalo..

Oktoberfest (2006)

Amíci nám opět předvedli, že dokáží natáčet ty nejstupidnější a nejnechutnější komedie na celém světě. Beerfest je film, který by se měl promítat v hospodách. Mezi uslintanými štamgasty by nepochybně sklidil větší úspěch než kdekoliv jinde. Takže jedna hvězda za to pivo.. :-) Jinak je to bohužel jasný odpad :-(