• Romantický

Ajťáci (2006) (seriál)

Naprosto perfektní. Všechny postavy jsou chytře napsané, herecké výkony skvělé a humor prostě dokonalý. Stále se hlasitě směji, i když jsem některé díly viděla víckrát.

Kávový princ (2007) (seriál)

Když jsem si četla děj, dívala jsem se na toto drama velmi nedůvěřivě. Po shlédnutí jsem ovšem zjistila, že ta zápletka tomu dává neuvěřitelnou šťávu. K tomu úžasní sympatičtí herci, děj neunavuje, krásné prostředí, milá a příjemná hudba - co víc si přát. Můj nejoblíbenější korejský seriál.

Goong (2006) (seriál)

Strašně dlouho jsem se na tohle chtěla podívat, protože to bylo tak strašně populární. Jediné co jsem našla byl ale Goong S (o čemž jsem absolutně netušila, že je to pokračování) a přišlo mi to tak zmatené, strašně se to vleklo, herci mi připadali nesympatičtí. Takže jsem to po díle a půl vzdala. Zhruba po půl roce jsem zjistila, jak se věci mají a s radostí jsem začala sledovat. Jediné mínus bylo, že zhruba v půlce až ke konci, seriál upadl do těžké deprese a tak se to táhlo více než neuvěřitelnou čtvrtinu seriálu. Proto se klidně přiznám, že jsem některé části přeskakovala. Přesto se to podle mě vydrží přetrpět, už jenom kvůli velmi dobrým hercům a milému závěru.

Mai geol (2005) (seriál)

Prostě nemůžu dát jiné hodnocení. I když tento seriál obsahuje obrovskou škálu všemožných klišé a scén, nad kterými musí trochu protáčet oči každý, kdo viděl pár korejských dramat. I přes to to pro mě bylo naprosto kouzelné drama skládající se z malých a milých drobností. A když si na ně vzpomenu, vyčarují mi úsměv na tváři. A právě tyto drobnosti tvoří tak pevné pouto mezi hlavními hrdiny a dělají z tohoto seriálu něco výjmečného.