Better Late Than Never (2016) (pořad)

Cestopis natočený komediální formou se známými osobnostmi. Škoda jen těch věčných upoutávek na dalších 10 minut, které protínají každý díl několikrát, ale když se je člověk naučí přeskakovat, je to celkem hezká podívaná, která vás naláká více cestovat a poznávat nové věci. A protože jsem část Asie projel i sám, mohu potvrdit, že se to hodně drží reality, takže až na pár křečovitě zinscenovaných scén, je to fajn.

Bláznovství (2008)

Mno, čekal jsem nějakou hloupost, ale tahle komedie mě dostala. Je to sice jen taková lehká pohodovka, ale nadhled nad stejnými problémy dvou mužů dvou různých generací jí právě dodává grády. Ben Kingsley i Josh Peck to sehráli opravdu výborně. Dokonce i drsní rapeři a jejich svět a hudba v tomto filmu vyzní úplně easy. A to jsem si před sledováním nedal ani jointa... No a co dodat k ženským? Fuck them! :) 80%

Bratři (2009)

Solidní drama, i když chvilkama trochu pokulhává. Navíc Tobey Maguire mi do role toho "supervojáka" vůbec nesedí, pořád vypadá jako malej kluk. Jádro celého filmu je ovšem zpracováno celkem dobře. 75%

Captain Marvel (2019)

Zatím nejtrapnější Marvelovka, co jsem viděl. Protivná, arogantní a nezajímavá "hrdinka", nudný děj, nanejvýš pár zajímavějších chvilek. Kdyby v tom nebyl Samuel L. Jackson, který tomu dodává alespoň nějaký šmrnc, bylo by to stěží na 1 hvězdu.

Centurion (2010)

..a jestli neumřeli, tak tam spolu žijí šťastně dodnes. No, docela zklamání tohle "dílo." Jak jsem namlsanej z filmů a seriálů poslední doby z tohoto prostředí, tak mě Centurion chvilkami dost nudil, celkový děj je spíchnutý horkou jehlou, nelíbí se mi tón vyprávění hlavního hrdiny, a další. Jediné, co za to opravdu stojí, jsou ženy a samozřejmě bitky, které jsou zpracovány výborně. Ale to celé dílko neutáhne. 65%

Co tě nezabije... (2008)

nemyslím si, že to nebylo zajímavé. Nebyl to akční film ani typicky mafiánský. Je to prostě drama o životě a složitých životních rozhodnutích, pokušeních a přežívání. Je to film k zamyšlení, ne k přímému pobavení diváka.

Čekání na zázrak (2009)

Super. Vynikající Forest Whitaker, kterýmu tyhle role prostě sednou a svůdná Jessica Biel. Dobrá hudba k tomu. 90%

Černá labuť (2010)

No, hned po shlédnutí filmu se toho moc napsat nedá. Je to velmi dobře propracované psychologické drama, které vás donutí hodně přemýšlet, obzvláště konec je famózní. A herecké výkony jedna báseň. 90%

Černej Dynamit (2009)

Absolutně céčková parodie na filmy a seriály 70. let, plná akce, kung-fu, Rambo-style a všeho možného, prostě musíte vidět...

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Velmi kvalitní seriál. I po 2. dílu 2. řady stále baví. 90%