• Pohádka

Faktor strachu (2001) (pořad)

Jasný důkaz toho že lidi pro peníze udělaj uplně všechno. A z pohodlí domova je docela zajímavý sledovat opravdu extrémní (někdy až moc) úkoly, který jsou na soutěžící připravený.

Gympl (2007)

Mádl, Kraus a hudba od DJ Wiche tenhle film hodně táhnou nahoru.

Hogo fogo Homolka (1970)

O něco slabší než první díl, ale i tak perfektní satirická zábava, možná trošku nudnější scény s myslivcema, ale rodina Homolků zase skvělá.

Homolka a tobolka (1972)

Stále vtipní Homolkové tentokrát na horách. Sice už je to někde jinde než předchozí dva díly, ale i tak výborný.

Hoří, má panenko (1967)

Komedie která má svůj vlastní humor se kterým si krásně hraje. Děj má perfektní spád. Plesové prostředí je opravdu nádherné. A scény s tombolou jsou opravdu nezapomenutelné.

Hospoda (1996) (seriál)

Česká seriálová, hospodská klasika, u které se vždycky perfektně odreaguju a zasměju. Nevím proč, ale vždycky jsem chtěl tuto hospodu navštívit i v reálu, když jsem se ale pak dozvěděl že šlo jen o vydařené kulisy, trošku mě to zarazilo, protože mi to přijde vždycky přišlo jako velmi přijemná hospůdka ve které jsem si představoval jak by asi tak chutnalo pěkně vychlazené pivko.

Humoriády Felixe Holzmanna (1985) (pořad)

Felix Holzmann byl, je a bude můj velmi oblíbený komik. Někomu může přijít jeho humor třeba jednoduchý, ale jak Felix Holzmann tak i jeho humor je geniální.

Chalupáři (1975) (seriál)

Geniální seriálová klasika v čele s dokonalým Sovákem a Kemrem. Jeden z mých nejoblíbenějších českých seriálů.