Asi se zblázním (2021)

Líbilo se mi to hodně. Originální nápad, brnkání na emoce. Občas takovej film potřebuju. Tohle vyzdvihuju. Dobrý.80%.

Za čárou (2021)

Zajímavej nápad. Ale ani v dalším filmu si tenhle rejža nesáhne na čtvrtou hvězdu. Zejména v první půlce filmu je to bez většího zainteresování diváka do filmu, plyne to bez toho, aby s vámi alespoň zčásti cloumali emoce, zvědavost. Prostě nic.Ta druhá půlka, zejména když se z tý spleti dějovejch linek jakoby vymotáte, a ten maglajz se podaří autorům poslat na smysluplnou kolej , se to zlepší. Ale pecku od toho ani tak nečekejte.Akce nějaká je, a je slušně natočená, ale už jsme jí někde viděli, a lepší.60%.

Fear PHarm (2020)

Strašný. Snad do první scény s pilou to za slabý dvě večernice ušlo, pak se ovšem z filmu stala malomocná fraška.Kde na tohle autoři choděj.To nemá žádnej smysl, konec, pointu. Ale asi sem to měl čekat.10%.

The Reckoning (2020)

Co se s mým oblíbencem stalo. Podle závěrečnejch titulků točeno s pomocí gulášů, a taky to tak vypadá. Ještě sem čekal Stevena někde za stromem. Nepovedená matlanice všeho možnýho, jen ne dobrýho filmu. Začátek jak z Padesáti odstínů šedi. Pak nějaký mučení, pár krvavejch scének, který snad měly připomenout, že to točí Marshall. Navíc spousta scén vypadala jak z nějaký nedělní pohádkový inscenace. Špatný, a to hodně.30%.

Lockdown (2021)

Občas se v konverzacích objeví vtipnost, a občas i sympaticky pojatý scénky. Jinak ale nuda, u který se Liman musel držet hodně zkrátka. I tohle s náma dělá pandemie. Zapoměníhodný.40%.

Jako v bavlnce (2020)

Musim opravdu souhlasit , že po pěkný první polovině filmu se to zvrtlo v dost nelogickou blbinu. Dvě krávy, co okrádaj staroušky se nenechaj zastrašit, a budou bojovat s mafií. Náhoda tady vládne, a deset minut před koncem sem pod tlakem děje byl ochotnej vrazit filmu jen dvě hvězdy.Nakonec ta závěrečná scéna film uchránila od pohromy.Já si totiž od druhý minuty filmu přál, aby někdo Rosamunde nařezal na pět kusů a rozvezl na pět kontinentů, aby se náhodou znovu neslepila.Dobrý ale......?60%.

Láska a příšery (2020)

Naprosto pohodová zábavně natočená blbůstka. Je z toho cejtit, že nebyla nouze o nějaký prachy, takže monstra nevypadala trapně. Herecky, včetně hlavní postavy vcelku povedený. Pochvala pro tvůrce je na místě.80%.

Nezvaný host (2020) odpad!

Suits se nějak rochní v těch parazitech až zapoměl, že film musí taky trochu jako film vypadat. Kdyby tady byla kategorie do mínusu, třeba stoka, sračka, tak to tomuhle hovnu za ten konec dám. Co to bylo.0%.

Tlusťoch (2020)

Nevim , zda tohle mohlo bejt kultovkou, ale prapodivný je to dost. Dva klady tady vidim. Po dlouhý době Gibson zase hraje, a příběh je veskrze originální.Jinak jen čistej průměr.50%.