Hotel Kokořín (2021) (seriál)

Musím říci, že mě to hodně bavilo. Zajímavý koncept, škoda že toho "dokumentárního" tam nebylo více. Klidně bych to hodil i na 80:20. Když jsem viděl aktuální hodnocení (29%), tak jsem to málem nepustil. Což by byla škoda.

22. míle (2018)

Strašné ... dokoukal jsem to jen proto, abych mohl smazat z disku.

Geostorm: Globální nebezpečí (2017)

Přesně taková blbost, jakou jsem čekal ... takže za mě spokojenost. Pro mě jasný návrat do dětských let, kdy jsme takové blbiny milovali.

Liga spravedlnosti (2017)

Šel jsem na to víceméně z povinnosti a byl jsem velice mile překvapen. Ale možná je to tím, že jsem předtím viděl Zashchitniki / Ochránci :-)

Sherlock - Série 4 (2017) (série) odpad!

Sorry, ale poslední díl mě urážel ve všech směrech. Můj ""geniální" detektiv se chová jako debil .... jeho "všemi státními složkami" hlídaný bratr je je ještě větší jelito atd. Naprosto nechápu ...

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Pro mě osobně trochu zklamání. Netuším proč je potřeba do všech komiksů poslední doby tahat nějaké vnitřní démony, artové scény atd. Ač se to dle komentářů kolem někomu líbilo, pro mě bylo prvních pár minut k nepřežití (tj. zabití rodičů). Dále už to tak strašné nebylo, ale zpomalených záběrů i tak bylo až moc. Update: po druhém shlédnutí o cca rok a půl později musím přidat dvě hvězdy. Asi jsem nebyl předtím v nějakém dobrém rozpoložení

Ben Hur (2016)

Sice jsem filmu dal 2hvězdy, ale tím že jsem na něm byl v 4DX, tak mě hodně bavil. Takže film za 2, sál za 5 :)

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Asi jsem z toho horka nějakej přešlej, ale po cca 30ti minutách filmu jsem už začal koukat na hodinky. Jedničku miluji, ale tato dvojka je pro mě taková nemastná, neslaná. Sice to všechno nádherně vypadá, herci se snaží, hudba bouří, ale ve výsledku je to takové nijaké. Takže popcorn jsem snědl, colu dopil a odškrtl si další film. Nic víc, nic míň

Jak přežít single (2016)

Jsem v šoku, že toto má jen 59% (aktuálně), čekal jsem minimálně červenou kategorii. Za mě plný počet bodů, hodně mě to bavilo :) Ač tedy mám k přítomným herečkám trochu despekt, tak tady to zvládli na výbornou.

Legenda o Tarzanovi (2016)

Začátek a konec dobrý, střed byl hodně slabý a nudný. Měl jsem si nechat nějaký popcorn a bylo by to lepší :)