Česko Slovensko má talent 3 (2012) (pořad) odpad!

Poté co se zde opět objevil pán Patrovič a opět postoupil nelze hodnotit jinak než odpadem. Kam tento styl soutěží spěje opravdu nevím...

Zachraňte mého syna (2010)

Kdybych nebyla zvědavá, jak to s tím klučinou dopadne, koukala bych na tento film asi prvních 10 minut. Plochá dějová linie, nulová atmosféra a všude kolem Bůh. Bez nápadu a jiskry. Podle skutečné události...tato nálepka dělá film přitažlivější, ale nakonec přinese stejně jen zklamání. Podprůměr.

Kdo přežije - Austrálie (2001) (série)

Může obsahovat SPOILERY. Vydařená série, sice ne tak dobrá jako první, ale i tak stojí za podívání. Krajina Austrálie pěkná, podmínky drsné, soutěžící vesměs sympaťáci. První "Černá vdova" Jerry a její čokoládové sexy řeči, mladičká nenápadná Amber, miláček Elizabeth, železná žena Alicia... a jednoduchý kovboj Colby... co dodat, až na konečného vítěze spokojenost./proto hvězda dolů/.

Kdo přežije - Markézy (2002) (série)

Slabší série. Počáteční díly mě nebavily, po sloučení se to zlepšilo, ale vítěz opět zklamání. Oblíbení hráči : Nelleh a Pascal. Vítěz se celou dobu jen vezl, žádné zásluhy neměl, v kmeni i na soutěžích vcelku k ničemu. Tato řada pouhý průměr.(Podceňovaná řada Nicaragua je dle mého názoru mnohem lepší).

Farma (2012) (pořad)

Hodnotím za počáteční díly. A díky vítězi o hvězdu navíc. Každopádně, pokud bude další "série" už sledovat nebudu. Pergnerovou prostě nemám ráda...

Kdo přežije - Amazonie (2003) (série)

Dle mého názoru bezkonkurenčně nejlepší řada Survivoru od začátku až do konce. A myslím, že ji ani jiná nepřekoná. Počáteční rozdělení kmenů zajímavý experiment, krásná příroda, super výběr soutěžících. Vítězství jsem přála někomu jinému, ale ani to mi dojem nepokazilo. Poslední kmenová rada měla skvělou úroveň. Nej hráči : Matt, Christy. TOP SURVIVOR!!!

Kdo přežije - Tocantins (2009) (série)

Hodně dobrá série, patří zřejmě k těm nejlepším co Survivor nabízí. Nejoblíbenější hráči : Sierra a J.T. Vítěz oprávněný a zasloužený.

Kdo přežije - Jižní Pacifik (2011) (série)

Může obsahovat SPOILER. Snad nejhorší možný vítěz historie Survivoru. Naprosto mi pokazil celkový dojem ze hry. Jinak řadím mezi slabší série. Nej hráč samozřejmě Ozzy :)

Kdo přežije - Ostrov vykoupení (2011) (série)

Dle mého názoru jedna z přeceňovaných sérií v této soutěži, hlavně kvůli vítězi. Pro mě velké zklamání, jak vlastně lidi dokážou být omezení a manipulativní. Navíc se zde opakuje spousta soutěží z předchozích řad a málo nápaditosti. Nejoblíbenější hráč Matt. SPOILER : už proto jakým způsobem s ním bylo naloženo v průběhu hry, nemůžu tuto sérii obdivovat.

Kdo přežije - Nikaragua (2010) (série)

Může obsahovat SPOILER. Vcelku nevím proč tato řada patří mezi nejhůře hodnocené. Rozdělení kmenů na začátku nebylo špatné. NaOnku jsem nenáviděla od první chvíle a dovoluji si jí nazvat nejnemorálnější hráčkou v celé historii Survivora. (Tímto se omlouvám Dreamzovi). Krajina Nikaragui byla moc pěkná, odměny soutěžících působivé. Nejoblíbenější hráči : Kelly B. a Fabio :) S vítězem jsem naprosto spokojená. Tato hra prostě není o tom, kdo má jaké IQ, ale o tom, jaké má kdo štěstí a jak hraje.