Občanský průkaz (2010) odpad!

Radoby vtipna, nekoukatelna nuda ze 70. let. Toto uz fakt nee

Okresní přebor (2010) (seriál)

Hodně slabý odvar filmu Kožené slunce. Seriál má někdy úplně trapné, jako např. Housle. Sám jsem několik let okresní přebor hrál a povím k tomu asi tolik, že jsem v něm zažil hodně daleko humornějších historek než jsou v tomto seriálu...Další slabou stránkou je, že po 5 minutách je zcela jasné jak seriál skončí. Nebýt to seriál z fotbalového prostředí dávám hvězdičku jednu.

Piraňa 3D (2010)

Nejsem si úplně jistý jak to mám komentovat. OK, piraně byli fajn, žravý a celkem hezky udělaný to jo, masakr byl taky slušnej, krve víc než dost, beru. To že jsou to tvorečci prehistorický už je horší, hafo scén je příliš samoúčelných a zbytečných. 3 metrový piraně jsou fakt hlína, je tam dost logických chyb a film působí trochu odflákle. Nevím, původní piraňa byla slušný horor, tohle horor není, atmosféru to nemá, thriller taky ne a ani komedie to moc nebyla. Bylo to takové neslané nemastné a to i přesto že děj měl docala spád. Fakt nevím ,ale prostě mě to nenadchlo. 45 %

Prostřeno! (2010) (pořad)

Kuchařská soutěž amatérů. Občas mě zarážejí některé recepty a druh lidí. Nevěřím kolikrát co za lidi existuje.

Román pro muže (2010)

Tak jsem to zkouknul, a zas tak strašný to není. No jasně, Donutil krapet "přehrává" sám sebe, ale najdou se tam i světlejší okamžiky. Každého jest právo dát ODPAD, ale je to podle mě nesmysl. Vedlejší role Jana Budaře, standartně kvalitní výkon Miroslava Vladyky a pěkný pokoukání na nádhernou Táňu Pauhofovou. Dál to rozvádět nebudu. Jo, a hezký, širokoúhlý pohled na Tatry - to se cení.

Hačikó - příběh psa (2009)

Jednoduchý film, nevyskytují se zde tradiční přeháněné reakce a kousky.Film dokuze opravdovou lásku mezi psem a „pánem“.Jedná se zde o Japonského psa jménem Akita, který byl vyšlechtěn prvně na psí a bojové zápasy.Zde se rozhodně páni producenti zaměřili především na emoce a myslím, že se jim to pekelně podařilo.Rozhodně doporučuji shlídnout tento film.

Návrat domů (2009)

Průměrný psycho thriller (ani omylem horor)s celkem důvěryhodnou Mischou Burton.Když už,doporučuju film shlédnout v originále,protože dabing je v tomhle případě obzvlášť nepovedený.Jinak..co se dá k takovému průměru říct?Koukat se na to dá,ale žádná bomba to není.

Solomon Kane (2009)

Hodně dobrá a poctivá středověká řežba. Nejni to jen o jednom hrdinovi, ale je to krásný příběh ze středověku. Opravdu mě to moc natchlo.

Vzhůru do oblak (2009)

To bylo od pixaru slabý. Rozhodně to nepobaví děti školou povinné. Děj mi připadal tak trošku zmatený a nejlepší vtipy byly odhaleny už v traileru ale z druhé strany shrnutí Carlova života vás dojme a začátek je opravdu vinikající ale pak to stácí a strácí. Zvuk a animace tomu přidaly jednu hvězdu.