Saltová (2010)

Az do vrazdy ruskyho prezidenta slusna spionazka, pak des bes. Jsem s vama / jsem s nima - opakuj asi 10x. Trailer napinavejsi filmu, potencial to melo, bohuzel scenar je totalne dokurvenej. Dve * to nema jen za Angelinu, ktera je fakt dobra. Obzvlast jako major Vlcek :)

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

no ja nevim. Plno peknejch napadu, dobra hudba, na osmibitech jsem se neco nahral, ale tohle me proste nechytlo...

Sociální síť (2010)

Je to vyborny, perfektne to odsejpa, rezie je skvela, ale chybi mi tam neco, co by me opravdu chytlo. Proste moc chladne. Asi nutne druhe shlednuti.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Tak konecne Toy Story za 5*. Nejlepsi dil, peknej dojak kombinovanej s thrillerem a utekarskym filmem. Uz uvodni scena zachrany vlaku ze sparu Dr. Cunete, pak Ken & Barbie, spanelstina a asi nejsilneji pusobici spalovna. Proste parada.

Tři dny ke svobodě (2010)

Moc dlouhy, nudny. Aneb jak ucitelskej moc koukal na Prison Break.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Blah blah blah, perpetum mobile, blah blah blah, stridani lokaci, blah blah. Hodne hloupy film, jehoz nejlepsi a nejvtipnejsi sceny byli uz v traileru. Urcite to melo potencial, ale scenar to totalne zazdil. Jediny plus za moji oblibenkyni Cameron D, ktera se neboji vypadat normalne na svuj vek. Cruise sucks.

Zelená zóna (2010)

Neni to spatny, styl stejnej jako Bourne (aby ne - Greengrass), ale - od zacatku se vi, jak to skonci, protoze je to zalozene na realite. Jak moc to odpovida skutecnosti by me docela zajimalo.

Box (2009)

Plusy: prvnich cca 30 minut, retro, tempo. Minusy: zapletka po zmacknuti tlacitka a finale...

District 9 (2009)

Moc pekny. Sharlto Copley naprosto uzasnej, libila se mi kamere. Uvodni dokumentarni cast me bavila vic, nez akcni druha polovina. Jedina vytka je k scenam kde je Wikus jako Iron Man. Par logickejch nesmyslu by se asi naslo (jak mohl vedet interviewovany chlapek o trech letech atd), ale zas tolik nevadi. Copak se asi stane za 3 roky? ;-)