Hvězdný prach (2007)

Claire Danes okouzlující,Michelle Pfeiffer ďábelská,Robert DeNiro nádherně růžový...Pokud se chcete dobře pobavit je Stardust dobrou volbou.Matthew Vaughn se jako režisér nezávislých filmů se svým prvním trikovým dílkem popral statečně.

Intimní tajemství (2007)

Opravdu netuším,co bylo na tomhle filmu hororového,ale jako "komedie" to stálo za to. To fakt nikoho nemrzí investice za takový škvár???

Invaze světů (2005)

Natočit film, který se z půlky odehrává na skládce, a snažit se z toho vytřískat děj, to chce celého chlapa... Byly tam kozy, a to je ta jedna hvězdička, kterou jsem ochoten dát.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Pokud vám doma říkávali, že ženu ani květinou neuhodíš tak vězte, že tady to opravdu neplatí. Smrt žehem, čtvrcení a dekapitace postihne každou která se dá do spolku s ďáblem. Příjemná oddechovka na motivy klasické pohádky, kterou by asi její původní tvůrci nepoznali. Mařenka je velmi sexy, Jeníček je diabetik, ale oba zatraceně dobře střílí a likvidují čarodějnice.

Jenin, Jenin (2002)

Propalestinská propaganda. A nakonec vyšlo najevo, že mrtvých Palestinců bylo 54, z nichž jen 7 bylo civilistů.

Jurské komando (2008) odpad!

Tento film snad tvůrci nemysleli vážně???Nejdražší na něm byl myslím pronájem toho druhoválečného half-tracku.Jinak to byla jen laciná šmíra!

Kadetka Kelly (2002) (TV film)

Hilary Duff v kanadách?Pekelná kombinace...

Karate Kid (1984)

Klasika mého dětství. Jaký měl tento film ohlas bylo vidět hlavně v přeplněných kroužcích karate :-)

Kdyby mě zabili... (2011) (TV film)

Ještě před časem bych dokument tohoto typu odsunul do říše konspiračních teorií. Jenže za posledních pár let se v mém životě udály věci,které můj pohled nadobro změnily. Je mi velkou záhadou,že se tento dokument vůbec dostal do naší vládní televize. Tvůrcům palec nahoru a národu otevřené oči. Edit:Z "pochopitelných" důvodů dokument už z archívu ČT zmizel.Naštěstí je volně ke stažení na uložto.cz

Lemonade Mouth (2011) (TV film)

Velmi milé překvapení od Disney Channel.I když nejsem cílová skupina pro kterou byl film vytvořen,moc se mi líbil.Příjemná hudba,dobré obsazení,sic předvídatelný děj,ale se spádem. Člověk znovu zatouží se vrátit do školních škamen ;-) Disney not Dead...