Elleannie

Elleannie

okres Karviná

16 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  VALL-I (2008)

  Nejkrásnější animovaný film, jaký jsem doposud viděla. Je to pohádka jak pro děti, tak i pro dospělé. Wall-e je skvělý malý robot - objevovatel, který je strašně moc rozkošný a stydlivý, a je ochotný bojovat za svou lásku do posledních sil. Občas se mu sice něco nepovede, ale Wall-e to s vtipem vyřeší. Bavila jsem se od začátku do konce a vždycky se na tento film ráda podívám znovu.

 • poster

  Nezapomeň na mě (2010)

  Byla jsem velmi zvědavá, jaký bude tento film - kvůli hereckému obsazení a ději, protože jsem si o něm předem nic nepřečetla. Na začátku (asi jen prvních 10 minut) jsem si nemohla zvyknout na R. Pattinsona, přišlo mi to zvláštní, po tom, co jsem ho viděla jen v Harrym Potterovi a v Twilight. Ale rychle jsem si uvědomila, že je pro něj tahle role šitá na míru. Samozřejmě i ostatní herci byli skvělí (od Pierce Brosnana jsem ani nic jiného nečekala). Není to takový ten klasický film, kdy čekáme buď jen romantiku se šťastným koncem nebo drama s koncem špatným. Vidíme hodně bolesti, kterou utiší nečekaná láska. Tento film má své kouzlo.. Co se týče konce, můžu jen říct, že byl opravdu nečekaný.. Jak film skončí mi došlo ve chvíli, kdy se psalo na tabuli "ono datum", ale přesto jsem po zhlédnutí ještě chvíli nebyla schopná kloudného slova..

 • poster

  Parfém: Příběh vraha (2006)

  Dokonalé, procítěné, výborně zahrané.. Zcela mě to uchvátilo.. V okamžicích, kdy nikdo nemluvil a nehrála žádná hudba, kdy šel slyšet jen jeho dech a tlukot srdce a vidět šly jen jeho upřené oči, mi nabíhala husí kůže.. Byla jsem úplně vtažena do filmu, opravdu jedinečný filmový zážitek....

 • poster

  K-9, můj přítel se studeným čumákem (1989)

  Celou dobu jsem se skvěle bavila. Na Jamesovi šlo vidět, že ho ta role taky baví (nebo to velmi dobře hrál, to nevím), každopádně on a Jerry Lee byli sehraní jedna báseň. Líbí se mi, že je film vtipný, a tudíž není jen suchým příběhem jednoho detektiva s hafanem.. Film prostě má své charisma, které mě láká jednou za čas si ho pustit:-)

 • poster

  Pianista (2002)

  Velmi silný příběh.. Válečné filmy na mě působí asi nejvíce ze všech, tak si říkám, co by bylo, kdybych se narodila o pár desítek let dříve, musela se ukrývat, neměla bych co jíst a pít a každou sekundu bych se musela bát o svou rodinu a o svůj život.. přežila bych? On přežil.. Válku kolem tady vidíme očima Adriena Brodyho - byl opravdu vynikající. Bolest a nervy do poslední minuty..

 • poster

  P.S. Miluji Tě (2007)

  Snažím se najít slova, která by vystihla mé pocity.. Myslím, že mnohé tento film donutí zamyslet se, možná ze sebe konečně něco vymáčknout, protože někdy není dobré něco odložit na druhý den. Nevím, co bych dělala já, kdyby mi umřel někdo tak moc blízký, ale asi můžu předpokládat, že bych se chovala podobně, jako Holly. Hilary se mi moc líbila, zahrála skvěle jak nezkušenou a trochu praštěnou holku, tak dospělou (a trochu praštěnou:-)) ženu a Gerard Butler má podle mě neskutečné charisma.. Takže především tihle dva herci (i když i ostatní se mi líbili) dodali filmu na uvěřitelnosti, zábavě a také slzám..

 • poster

  Velmi nebezpečné známosti (1999)

  Tohle je pro mě srdeční záležitost. Nevím proč, ale tenhle film jsem si zamilovala hned od prvního zhlédnutí a dodnes se na něj ráda dívám znovu. Nemůžu napsat nic negativního, protože na něm nic takového nevidím. Líbí se mi zpracování, herecké obsazení (hlavně díky tomuto filmu jsem si oblíbila Reese), námět.... a takhle bych mohla pokračovat dál. Přišlo mi to reálné - ukázka naivity a nevinnosti, následovaná prvními zkušenostmi ve všech oblastech, pohrdání a láska, která téměř vše zachrání.. Taky hudba má svůj podíl na mém poutu s tímto filmem, jemná melodie "Colorblind" či "The bitter sweet symphony", která udělala konec filmu o trochu krásnější..

 • poster

  Někdo to rád horké (1959)

  Some Like It Hot.... viděla jsem to už dávno, ale nikdy nezapomenu na Tonyho a Jacka. V přestrojení za "členky" skupiny jsou neodolatelní, vtípky nebo spíše veselými scénkami film oplývá jedna radost, Marilyn (tohle byl první film, ve kterém jsem ji viděla hrát) tuto dvojici příjemně doplňuje. Musím uznat, že i bez ní by byl film skvělý, ale na druhou stranu se mi v některých scénách moc líbila, například když hrála na svoji "pidi kytarku" :D. Moc příjemná podívaná.

 • poster

  Across the Universe (2007)

  Nemám slov, přečetla jsem si k tomu jen jeden komentář, který se mi na stránce zobrazil jako první (od kleopatry), a díky němu jsem hned věděla, že si tenhle film prostě musím pustit. Čekala jsem, že to bude bomba, ale že mě to až tak zasáhne, to mě nenapadlo.. Celý film je prostě perfektní, nádherná hudba, skvělí herci, kteří ještě lépe zazpívali, až do konce filmu jsem netušila, jak opravdu skončí a musím říct, že skončil úžasně.. mám ještě pokračovat? Opravdu krásné spojení příběhu s vybranými nezapomenutelnými songy..

 • poster

  Dokonalá partie (2005)

  Moc krásný film, pohoda, romantika, vtipné scény.... Nesouhlasím s tím, že je to obyčejný romantický film, má v sobě něco víc.. Nejspíše je to charismatem Dermota Mulroneyho a Debrou Messing, jako vždy krásnou a vtipnou - perfektně se k sobě hodili. Líbí se mi povahy jejich postav, on - sebevědomý, na pohled okouzlující muž, který ví, co chce, a ona - díky své rodině trochu neurotička, ale úspěšná a krásná, která si neuvědomuje, co nejvíce potřebuje.. Prostě tenhle film si občas velmi ráda pustím a nikdy se mi neomrzí :))

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace