Delta fór (2007)

No já teda nevím.. tohle mělo bezpochyby jasný cíl, a to pobavit. Já jsem se pobavila skvěle, jako už dlouho ne, nemusela jsem nad ničím moc přemýšlet a mohla jsem si klidně užívat děj téhle praštěné komedie. Tak proč je tady tak nízké hodnocení? Nebudu nad tím dumat, každý má právo na svůj názor, každopádně já tenhle film vřele doporučuji těm, kteří se chtějí pořádně zasmát a na chvíli přestat myslet :-)

Talisman (2012)

Pěkné romantické drama, akorát na nedělní odpoledne, když se chci kapku odreagovat. Ústřední dvojice se mi líbila, vybrali opravdu dobře, pasují k sobě, jiskří to mezi nimi, a vůbec všechny emoce, které k tomuhle filmu patří, umí dát najevo. Přiznávám, že jsem nečekala, že se mi to bude až tak líbit, navíc prostředí, ve kterém se točilo, je opravdu nádherné - Zac Efron si teda umí vybrat role. No, co víc dodat :)

Transamerika (2005)

Tak tohle se mi líbilo, má to nápad, je to zábavné a zároveň emotivní. Celkem citlivé téma je tady podle mě skvěle zpracované. Prostě tak trochu jiný film než všechny ostatní - myšleno jen v dobrém.

The Punisher: Dirty Laundry (2012)

No, na můj vkus trošku moc drsnosti jen v 10 minutách, ale líbí se mi námět, dává to smysl a těch pár minut jsem vnímala opravdu jenom tohle, takže na tom něco bude..

Téměř bez šance (1999)

Co na to říct.. sice se to nikdy nestalo, ale jak se zde v zajímavostech píše, je to poskládáno na životních zkušenostech pašeráků drog, takže se to stát určitě může.. Asi si to všichni umíme představit, jaké to musí být, když vám řeknou, že půjdete na několik desítek let do vězení, ale je to pouhá představa, protože kdyby se mi to skutečně stalo, netuším, jak bych v tu chvíli reagovala. Navíc (když to trochu zlehčím) "jen" za pašování drog, které vlastně ani nepašovaly.. V porovnání s Českou republikou se to vlastně ani porovnat nedá..

Jak ukrást nevěstu (2008)

Tak tohle se mi hoodně líbilo, opravdu hodně jsem se nasmála:D Sice jednu pasáž ke konci filmu bych úplně vypustila, protože mi tam moc neseděla, ale dá se to snadno přehlédnout, když si vzpomenu na zbytek. Druhá komedie, ve které jsem viděla Patricka Dempseyho a musím říct, že mu takové filmy sedí. Ráda se na to podívám znovu.

A zase jedna Popelka (2008)

Hudební/taneční filmy mám ráda, a přestože je tenhle film tak trošku naivní (na druhou stranu bez naivity by to asi nebylo ono, když je to film především pro mladší publikum na motivy Popelky), docela se mi líbil. Proč ne, proč bych si nemohla pustit film, jehož motiv je sice používán docela často, ale nechybí tady inovace, zábava a troška romantiky. Čtvrtá hvězdička je za tance.

Greta (2009)

Myslím si, že tahle role Hilary Duff sedla perfektně, podle mě tedy rozhodně více než v některých komediích, když byla mladší.. Asi by více měla hrát podobné postavy, a to drzé, tvrdohlavé holky, které mají svoji hlavu. Prostě jsem jí tuhle tak trošku zápornou roli věřila více, než její milé a sladké role, a proto jsem si film docela užila.

Lví král 3: Hakuna Matata (2004)

Jelikož na animáky nedám dopustit, dalo se čekat, že i tenhle se mi bude páčiť :) Trošku jiný pohled na mládí a růst Simby, který Timon a Pumba skvěle okořenili. Myslím, že i mnohé dospělé může tenhle film dost pobavit.