Hospoda (1996) (seriál)

Pokud máte rádi pivo ,tak tento seriál Vám rozhodně nabudí chuť . Jednotlivé epizody jsou vlastně prosté anekdoty , ale na televizní podvečer pivařsky vhodné .

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Obludný hnůj, odpornost a primitivita ! Je to bordel podívaná, kde každý leze na každou a čím je kdo hnusnější, čím debilněji mluví, tím má větší úspěch. Copak neexistuje postih proti reprodukování takových sviňáren ??

Houbičky (2007)

Zmatenost ! Mládežníci se stále honí a hledají po lese , kamera ve zmenšené zornici provádí totéž . Občas Vás z klimbání vyruší dívčí jekot . A to je celý film. Zájemce o snový prožitek snad zaujme jen lysohlávková instruktáž .

Hra s nevěrou (2005)

Domníval jsem se, že půjde o tuctovou romantiku, ale to byl zásadní omyl. Najednou z toho byl vynikající thriller s výbornou zápletkou a postupem děje to pěkně přitvrdilo. Nenechte se ovlivnit nespravedlivě nízkým hodnocením.

Hra stínů (1986) odpad!

Ojediněle se někdo předvede s mnohahvězdičkovým hodnocením . Zde ale tomu nepřikládejte význam. Film o ničem je opravdu velmi špatný .

Hříšné noci (1997)

Skvostná sága o vzestupu a pádu pornoherce . Ty ,kteří toto téma nemusí , ujišťuji ,že budou nadmíru upoutáni . Osudy hrdiny a lidí kolem se do Vás zakousnou a hrdinova intimní anatomická chlouba Vám bude přece jen v závěru představena . Pánové budou mít mindrák .

Hulk (2003)

Zmatené triky, pomatené digitální efekty, snaha o rodinné drama - to vše v t. zv. komiksovém obalu. Vše je to nudné , zdlouhavé, navíc nepřehledně paralelní v několika souběžných obrazech. Vznikl z toho unavující kotlíkový eintofp .

Chladnokrevně (2003)

Byl jsem natěšený, ale jsem zklamaný. Překombinovaná kriminálka je zmatená a nezáživná ,s nudným Dustinem Hoffmanem.

Chřestýši (1999) (TV film) odpad!

Televizní kanály, včetně satelitních, teď neustále reprizují tupé hovadiny. Nezbývý, než se dívat na dokumenty.

I Love You Phillip Morris (2009) odpad!

Jim Carrey - už to samo o sobě je odpad. Navíc zde blázní nakvadrát. Tupý herec, supertupý film. Bez vtipu, invence a nápadu. Trapnost.