Borsalino (1970)

Tak tenhle gangsterskej film jsem viděl poprvé nedavno a je to vynikající film, který se svou kvalitou vyrovná americkým filmům jako je např. Kmotr a Borsalino mi příjde ještě o něco lepší. Kvalitu filmu zvyšuje hlavně dvojice Belmondo a Delon, kteří jsou v tomto filmu předvádí parádní herecký výkon. Ostatní herci jsou neméně dobrý. Na filmu se mi líbil hlavně děj, který dobře plyne, furt se něco děje a divák se vůbec nenudí a jen se baví. Film má dobrou atmosféru té doby a je doplněn zajímavou melodií. Akční scény jsou velmi dobře natočeny a udělaný. Borsalino mě hodně nadchlo a velmi se mi líbilo. Jeden z nejlepších gangsterských filmů co jsem zatim viděl.

Bouřlivé dny (1990)

Neni to špatný film, ale ani nějak extra dobrý. Jediny co je na filmu dobrý jsou závody a hudba. Pro mě je to průměrnej film u kterýho jsem se nenudil.

Bůh odpouští, já ne! (1967)

Mě se to celkem hodně líbilo. Dvojka Hill a Spencer je jako vždy supr. Neni to komediální, ale vážný western, který je celkem vydařený a nenudil jsem se. A to westerny nemam rád.

Bullittův případ (1968)

Velmi povedená kriminálka s obstojným příběhem, který dobře odsejpá dopředu a vůbec nenudí. Filmu hlavně vévodí dobré herecké obsazení v čele se Stevem Mcqueenem. Samozřejmě nejlepší na filmu je brilantní automobilová honička Fordu Mustang vs Dodge Charger, která je velmi efektně nafilmovaná.

Bytost (1982)

Vubec to nebyl špatnej duchařskej horor a byl jsem mile překvapen. Film měl rychlej rozjezd a stále dobré tempo, napětí i atmosféru se zajímavým hudebním doprovodem.

Candyman (1992)

Mistrovský kousek. Candyman má skvělou atmosféru, kterou vylepšuje skvělá hudba a kamera a film je napínavý od začátku do konce. Herecky je to zvládnuté dobře hlavně T. Todd v roli candymana. Jeden z nejlepších hororů 90 let, který dokazal ještě vystrašit.

Candyman 2: Sbohem masu (1995)

Průměrný pokračování skvělého hororu. Nenudil jsem se a jsou zde i silná místa. Škoda jen, že se vytratila veškerá atmosféra.

Carlitova cesta (1993)

Vynikající gangsterský film, který mě velmi zaujal hlavně příběhem a skvělým hereckým výkonem Al Pacina a Seana Penna, který má zajímavý afro účes. Nejvíce se mi líbila závěrečná scéna, kdy Al Pacino utíká před italskými mafiány.