Bláznivá, zatracená láska (2011)

Ukázka holé skutečnosti, že chlap může mít barák, zplodit děti a vše kolem, ale stejně se stane paroháčem... :-D ne teď vážně :o) jakmile se někde objeví Ryan Gosling, je to známka toho, že bude následovat prvotřídní balení... nevinnej xichtík a spousta feromonu ve vzduchu, kdo by odolal... :-D a když se pan "paroháč" dostane do učení ke svůdníkovi Ryanovi, vše nabere úplně jiný směr. Co se mi na filmu líbilo nejvíc, tak to, že i neodolatelný lovec žen nakonec potká tu, která změní všechny dosavadní pravidla :o) závěrečná zápletka, kde se ukázalo, že svět je opravdu malej, byla správnou tečkou celýho filmu! Opravdu povedené dílko :o)

Deník Bridget Jonesové (2001)

Dlouho jsem přemýšlela jak tento film ohodnotit... pohybovala jsem se mezi ** a ***, ale nakonec jsem se pro tři hvězdičky rozhodla, protože se mi líbilo, že byl scénář v podstatě "ze života" :)

Zápisník jedné lásky (2004)

Alespoň ve filmu existuje chlap, který opravdu miluje a dokáže přejít i ty největší překážky, jako jsou rozdílné poměry, rodiče kteří jsou zaujatí proti těmto rozdílům, hrozba sňatku jeho milované s jiným mužem... přes to vše dokázal vybudovat vysněný dům a doufal, že se k němu jeho láska jednou vrátí... ve finále se objasní, že i přes veškeré nástrahy se mu jeho čekání vyplatilo a aby toho nebylo málo, musí čelit zákeřné nemoci, která ani na stará kolena jejich lásku nenechá v klidu. Slaďárna až na půdu, ale mě se bez pochyb líbila :o)

Gladiátor (2000)

Film, který si své Oscary rozhodně zaslouží, který vtáhne do děje, dostane vás z vaší sedačky přímo do období vlády Marca Aurelia a římských gladiátorských zápasů. Velmi pěkně smyšlený příběh o španělském generálovi, kterého si nedokážu představit jinak, než v podání sympaťáka Crowea.

Zkrocená hora (2005)

Po doporučení spousty lidí z okolí jsem se rozhodla, že tento film zkouknu. Rozhodně nepatřím k lidem, kteří odsuzují homosexualitu, ale tenhle film mě opravdu nic neříkal. Každý mi tvrdil jak je to silný příběh a jaký to má poutavý děj, ale kromě dvou homosexuálů, kteří se pustili do "vztahu" z nudy pro mě tento film opravdu žádný děj neměl...

Oni (2008) odpad!

To byl snad ten nejhorší "horor" kterej jsem kdy viděla.... jediný co odpovídalo hororu byl herecký výkon účinkujících. V prvních pár minutách mě navnadil chlápek s pytlem na hlavě, že se tam snad bude odehrávat nějaký pořádný děj a pak jsem jen čekala a čekala a přišel konec filmu.... Film naprosto o NIČEM...

Ženy v pokušení (2010)

Perfektní novodobá komedie. Paní Eliška Balzerová celému filmu dodala šmrnc a v roli "koketní babči" mě dostávala svými vtipnými hláškami. Velmi povedené dílo s dávkou humoru mnohdy v podobě nadsázky.

P.S. Miluji Tě (2007)

Když jsem tento film doporučovala kamarádce, poradila jsem jí, ať si nachystá krabici kapesníčků... když mi pak sdělila že jsem ji poradila dobře, protože půlka krabičky padla na utírání slz a druhou si utírala sliny při pohledu na Gerarda Butlera, věděla jsem, že film splnil své poselství :-D Pro mě jeden z nejhezčích filmů, který jsem shlédla na "jeden nádech"... pár vtipných scének, jinak zajímavě vymyšlený silný příběh.