Forrest Gump (1994)

Celou dobu co jsem seděl a koukal na Forrestovi zážitky, jsem se prostě nemohl nudit. Film, který mě dokázal dojmout a o několik chvil později azse naplno rozesmát. Takovéhle filmy potřebujeme!

Temný rytíř (2008)

Po shlédnutí tohoto Nolanova Batmana jsem byl nucen vyměnit první příčku nejoblíbenějšího filmu. Byl to prostě nářez. Neskutečně mě bavilo koukat na Jokera v podobě Heatha. Nejlepší film, který jsem měl tu čest vidět. Pravá šílenost Heatha jakožto Jokera, neumím si představit nikoho, kdo by to zahrál alespon trošku dobře, a on to zvládnul nejlíp. Poklona! "Protože on není hrdina, je to mlčenlivý strážce a bdělí ochránce, Temný rytíř"

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Úchvatná atmosféra hradu Bradavicě mě prostě ohromila. Nečekal jsem že někdo dokáže natočit Pottera tak dokonale,jako je vyprávěna kniha.Chris Columbus si zaslouží velký dík od všech Potterovských fanoušků.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Tenhle film mě velice zklamal.Konec téhle série jsem čekal víc napínavý. Příliš průhledný příbeh by odhalil snad každý.Ačkoli věřím, že pro děti je film zábavný. Ale přece jenom je to zábavnější než Shrek třetí.

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Další ze ságy Potterů. Znovu jedinečná atmosféra. Můj oblíbený díl jak v knize, tak i ve filmu. Pokud se Vám jednička alespoň trochu líbila, rozhodně si tenhle díl nenechte ujít.