Zkáza Las Vegas (2013) (TV film)

Proč? Kvuli temhle filmum by meli natočit dokument. Proč to točej a při rozhovoru s herci se ptát na to samí. Proč?!! To jediný chci vědět před tím než umřu

V zajetí démonů 2 (2016)

Jako hororu bych dal hodnocení 3. Jako thriler, mi to ale prijde jako velice solidní podívaná. S jedničkou nemohu porovnat, zatím jsem neviděl. Libilo se mi, že se ten duch před nikym neschovava.

Spud (2010)

Spud neřekl Geckovi, že se zamiloval do holky co se tahá úplně z každým ze školy a tim pádem přestal brát léky proti malárii, protože tvrdil, že už je nepotřebuje, jelikož ho teď léčí láska. Tím pádem onemocněl malárií a John Milton ho měl na svědomí!!! Jsem snad jedinej co si toho všiml, nebo jsem tradičně něco nepochopil ??? :D

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Z pohledu filmoveho dobrý, z pohledu fanouska star wars promarnena prilezitost udelat velkolepy navrat oblibenych hrdinů. Nemluvně o poplivání odkazu Hana Sola

Hello Herman (2012)

Mrzí mě, že nás režisér více nezasvětil do Hermanovi mysli. Když příjde na citlivé otázky, Herman ihned odvede řeč jinam. (konkrétně například při otázce zda si uvědomuje že lidi, který zabil měli milující rodiče Herman pošle novináře do háje a začnou se bavit o něčem jiném). Nakonec to vypadá jakoby tvůrci absolutně nerozuměli tématu a nesnažili se nás zasvětit v čem je problém. A hlavně není prokázáno, že by násilné hry měli nějaký vliv na chování člověka. Je příliš nezodpovězených otázek na které neznají odpověď ani odborníci. + zprávy v televizi vypadají nedůvěryhodně

Skyfall (2012)

Dávám 5 hvězdiček, ale pokud Bond příště nepředvede více elegance a nedonutí nás, abychom opět snily o tom jaké by to bylo skvělé být tajným agentem o jednu hvězdu přijde. Nelíbily se mi, ale jisté části, kdy se režisér snaží napodobit komediální situace, ve kterých se Bond chová jako kdyby byl postavou ve Fotr je lotr než-li akčním hrdinou. Tyto situace jsou také podpořené hudbou, která jakoby vypadla ze soundtracku nějaké rodinné komedie.

Vincentův svět (2004) (seriál)

Mě osobně se tento seriál líbí. Dává lidem přesně to po čem touží. Sledování úspěšného člověka, na vzestupu ke slávě a penězům, jelikož oni sami nic takového nezažijí. Další věc která na lidi vždy funguje jsou různé známé tváře amerického Showbusinessu, které vždy přitahují pozornost a v každé epizodě se můžeme pokaždé dočkat alespoň jedné. Jednoduše řečeno tento seriál přesně ví jak na Americké i zahraniční diváky.