Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Mal som čo robiť aby som nezaspal. Najnudnejšia vec z celého filmu je paradoxne riešenie prípadu a až asi tak 20 munút pred koncom to začalo biť zaújmavé. Niekedy som sa ale zamýšľal ako je možné že profesionálna hackerka je schopná ukradnúť vám na diaľku celý obsah počítača ale zachraňovať dáta z rozbitého notebooku musí nejaký jej geekovský kamarát. A tak isto aj z tým ked chcela peniaze, to sa nevedela nabúrať na vlastný účet? Keby boli tieto detaily nejako dotiahnuté, možno by bolo aj 5*.

Návrat kráľov (2011) (pořad)

Až teraz som si uvedomil že naozaj každá relácia ktorá šla v posledných rokoch sa dala prirovnať k fekáliám (česť výnimkám) No ten flašíkov komentár nemá chybu, toľko som sa narehotal.

Ve stínu pravdy (2006)

Slabé, julianne moore mi nikdy tak nevadila ako v tomto filme. Čakal som niečo pútavejšie.

Hasiči (2010) (TV film)

Natočené velmi slušne ale prečo sú pre kristove nohy český herci dabovaný do slovenčiny?To je úplne zlééé... Efekty sú vzhladom na rozpočet spracované nadpriemerne a ani herci nehrajú zle. Len ten dabing...

Dr. Ludsky (2011) (seriál)

Celkom pozeratené, je to síce vykrádačka mnohích reriálov ale takých je teraz dosť. Určite je to lepšie ako Panelák, Ordinácia a podobne... Jediná vada je maštalír a jeho kruhy pod očami ;)

Já, padouch (2010)

Som mierne sklamany, ja viem ja viem, je to pre deti ale bolo to velmi rozpačite a predvidatelne. Jedine čo odcenujem boli tí mali žlty mužičkovia. Celkovo taky priemer.

Red (2010)

Humor, akcia, čo viac treba v americkom filme? Dosluhujuci herci sa odviazaly a vznikla z toho pekna akčna komedia :)

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Tažko pisat na takuto hovadinu komentár, snad už hodnotenie hovori za všetko.

Profesionálové (2008) (seriál)

Musim ubrať jednu hviezdičku po tom čo tam prišiel hudak...

Tekken (2010)

Mne tento film páčil, bol síce na štýl z pred 15 rokov, ale čakal som niečo oveľa horšie.Boje boli dosť predvídatelne, ale zato dievčatá, na tie sa pozeralo dobre :) Mne sa to ako fanúšikovi hernej série páčilo.