Veronika se rozhodla zemřít (2009)

"If you had a second chance at life.. what would you change?" tuto větu si říkám pořád a mám na ni i neskutečné množství odpovědí.. "Většina lidí, kteří se pokusí o sebevraždu to budou zkoušet do té doby, dokud neuspějí." to je pravda.. hodně krát jsem si říkala, jestli to má vůbec cenu zůstat v tomto světě a trápit se - no a zatím se stále držím a přežívám.. Tento film mě naprosto dostal..

Hanebný pancharti (2009)

Po tom, co mi kamarád říkal, jaký je to skvělý film, jsem bohužel byla trochu zklamaná. Násilí mě docela bere, ale rozhodně ne tady.. Ani Brad Pitt mi do tohoto filmu nějak nesedl. Bylo tam pár dobrých scén, ale opravdu jenom pár. A jedno plus na tomto filmu je, že jsem si procvičila angličtinu, němčinu a francouzštinu ;-)

V zajetí rytmu (2007)

Jedna hvězdička za to, že miluju reggaeton a druhá hvězdička za písničku "Chevere", jelikož jsem se do ní zamilovala :-) Film sám o sobě taky nebyl špatný, ale čekala jsem od toho něco víc..

Van Helsing (2004)

Popravdě jsem u toho filmu trpěla.. miluju upíry a vlkodlaky, ale toto jsem prostě nějak nemohla překousnout.. a hlavně ty "úžasné" digitální efekty a suchý humor mi lezly na nervy..

Kmotr (1972)

Miluju filmy o mafiánech a tento je jednoznačně nejlepší ze všech. (jen tu koňskou hlavu jsem nerozdýchala :-D )

Hlas moře (2004)

Nikdy jsem smrt nevímala jako něco špatného.. zní to možná divně, ale vždycky jsem chápala lidi, kteří chtějí umřít (ať už ze zdravotních důvodů či kvůli nešťastné lásce) - chápu rozhodnutí těchto lidí a tento film mě v tomto posunul ještě o kousek vpřed.. každý má právo na život a má právo se i rozhodnout, kdy chce zemřít.. klidně mě za tento komentář odsuďte, ale já to prostě takto cítím..

Marley a já (2008)

Film jsem viděla několikrát a pokaždé jsem u něj plakala (což se mi nikdy předtím nestalo).. když se člověk v některých částech filmu vidí, hold je těžké udržet emoce na uzdě..

Bathory (2008)

Tento film jsem si oblíbila.. opravdu se mi líbil, i když mě plno lidí přesvědčovalo, že je o ničem.. právě naopak - mám ráda Jakubiskův styl střídat sny s realitou, nádherné kostýmy, tajemnou atmosféru, bitevní scény.. líbí se mi i zobrazení Alžběty Báthory jako silné a chytré ženy.. a Karel Roden v roli Thurza byl skvělý.. jediná věc, která mi na filmu vadila byli ti dva ...šašci.... (Polívka s Mádlem) - ty si Jakubisko mohl odpustit

Hostel (2005)

Jóó, u tohoto filmu jsem se docela dobře pobavila.. díkybohu, že žiju v Evropě (kde mají lidé určitě vyšší inteligenci) a ne v Americe :-)