Matrix Resurrections (2021)

Hlas Janise z Přátel: O můj božeee! Tohle se asi nemělo stát, bylo to tak zbytečně přeplácaný a a a zbytečný. Morpheus? Co to ku... Agent Smith? Co to ku... A úplně to zničilo myšlenku o hledání vyvoleného a filozofii původní trilogie vůbec. A úplně mám husinu z toho, že těch filmů bude víc. Jako neříkám, nějakej prequel by se mi líbil. O tom, jak vznikla Umělá inteligence, jak žačla valka, jak se osvobodili první lidé.

Není čas zemřít (2021)

jako nevim nooo. Film byl super, bylo mi líto Felixe a to jsem tak nějak zkousnul, ale že zabijou i Bonda to už jsem moc nedal, další - je za málo využitého Ramiho, mělo to větší potenciál.  A proč jsem dal i tak 4 hvězdy? NEVÍM!

Duna (2021)

Dávám 4 z 5 zpracování příběhu je podle mě knize věrné, tak, jak jen to šlo a mám z toho obrovskou radost. Hvězdičku musím sebrat za chybějící navigátory, chybějící Princeznu Irulán a asi i za Lieta Kynese.

Láska je slepá (2020) (pořad)

Pustil jsem to partnerce s tím, že prej je to fakt bizár, byla zrovna nemocná, tak to sjela za den a já s ní, byť jsem jí to vlastně pustil proto, abych mohl na PC pařit celý den RDR2, když jsou konečně děti u babičky. Bizár to fakt je, ale dokoukat jsem to musel. Přišel jsem u toho na zajímavou věc a sice, že chlapi jsou jsou víceméně v pohodě uplně všude, ale ty ženský tam, to je teda něco. Nejvíc mě srala asi Jessica, jak protahuje slova, to fakt nenávidim a navíc se chovala, jak kdyby jí bylo 16 ne 34.

Joker (2019)

Phoenix je bůh.