Zkažená úča (2011)

Pohodová komedie, která nijak nezmění žánr, ale ani neurazí. Člověk se baví celou dobu a nejen díky Cameron Diaz. 70%

Pohřben zaživa (2010)

Jedním slovem dechberoucí, Ryan Reynolds zde ukazuje jeden z nejlepších hereckých výkonů svojí kariéry. Velmi drsný závěr. Škoda že tam bylo pár hluchých míst. 80%

Transformers 3 (2011)

Michael Bay se nebojí zbořit celé Chicago, aby se mohli roboti postavit porti sobě v třetím pokračováním. Na jednu stranu sledujeme úžasnou podívanou, která je ale naprosto debilní a předvídatelná. Naštěstí to hezky vypadá, takže... 60%

Sledování (1998)

Debut jednoho z nejlepších režisérů současnosti, možná všech dob. Snímek vyniká složitostí a výtečným příběhem. Černobílá tomu dává trochu jinou příchuť. 80%

Elysium (2013)

Tak lehké zklamání z tohoto filmu u mě je. Po výbornm Districtu 9 přichází další scifi Elysium. O něco vyhlasnější herci. Ale bohužel celkový koncept mi přijde zklamáním. Jednotlivé postavy a scény jsou velmi dobré, ale jako celek mě to přijde prázdné. Snad příště to bude lepší. 70%

Scary Movie 5 (2013) odpad!

NO takže, Scary movie 5 je tak špatné. V životě jsem neviděl horší parodii. Nechápu co se stalo s touto serií, ale je to velmi špatné. Prostě odpad až na půdu.

Hunger Games (2012)

hmmm... Není to takovej shit jako twilight, ale pořád je to pro mladistvé. Rád bych, aby někdo udělal Rkovou zábavu, ale toho se asi těžko dočkáme. Jennifer není tak úplně marná. 60%

Pot a krev (2013)

Funny so Funny. Hrozná událost a Michael Bay z ní udělat srandu. Trochu jinej přístup, než by se dal normálně čekat. 80%

Wolverine (2013)

Takže od začátku. Wolverine se vydává do Japonska, aby se rozloučil s člověkem kterému před mnoha lety zachránil život. Tokio (Japonsko má svoji atmosféru, která mi úplně nesedí. Postavy mi přijdou občas totálně nelogické chováním a celkově svým zjevem. Je tam bohužel dost hluchých míst v kterých se nic neděje. Naopak Hugh Jackman je výborný a nemůžu mu nic vytknout. A bojový scény se mi libily. Ale prostě od takového filmu čekán něco víc. 65%

Raubíř Ralf (2012)

No takže příběh je asi tak po sté to samé a pořád dokolečka dokola. Ale mě bavili spíše ty vedlejší postavy a různé mrkání na hráče co znají a pamatují si ty starší klasiky. 80%