Harold a Maude (1971)

Starý film, ktorý ma priviedol na nové myšlienky. Viac od filmu nežiadam. Dávam 5 červených hviezd a ak by sa dalo prihodím aj kosák a kladivo.

Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)

Zial, tu sa nepodarilo dostojne nadviazat na film z roku 87. Shia LaBeouf nie je tak presvedcivy ako mlady Charlie Sheen, dej mi pripadal dost naivny a Gordon Gekko akysi nekonzistentny.

Karate Kid (2010)

Na 12 rocne deti sa mlatia dost tvrdo, nehovoriac o tej technike a zazracnom progrese karate decka z fackovacieho panaka na shaolinskeho mnicha. Malokedy vyzadujem od filmov realistickost ale v tomto filme by sa jej zislo viac. Jedina pre mna zaujimava bitka bola ta kde sa angazoval sam Jackie. Ale tak je to asi film hlavne pre deti preto sa mu da odpustit aj ta povrchnost.

Crazy Heart (2009)

Výborná hudba a ešte lepší Jeff.

Majestic (2001)

Oddychový film, nenadchol ani neprekvapil. Z hercov bol urcite najpresvedcivejsi Martin Landau. Jim Carrey sa mi tam akosi nehodil... rozosmieval ma aj v situaciach ked ma mal dojat. Jednu z vedlajsich uloh si zahral Dr. Charles Emerson Winchester III. alias David Ogden Stiers, co mna osobne velmi potesilo. Inak to bolo klise na kazdom kroku, mal som pocit akoby som to uz vsetko niekde videl. Zaverecna scena bola uz takmer na smiech.