Stranded (2013) odpad!

Vacsiu sosovicu ako toto som hadam este nevidel

Útok na Bílý dům (2013)

Mne uplne stacil Trailer na to aby som dal 1 hviezdu. Je mi zle s takychto dementnych filmov. Taka ista chobotina ako Olympus Has Fallen.

Muž z oceli (2013)

Fuuuu, vyborne, tak toto som necakal, skor nejakeho dalsieho bezpohlavneho supermana. Vyborne scifi, fakt dobre. Kam sa hrabe komedia Prometheus :)

Lesní duch (2013)

Nebolo to az tak desive, nic nove v tomto zanre, vracanie sme videli, sekanie, pilenie, klincovanie, rezanie... aj bubacke oci :) ..atd atd. Na jedno pozretie. Ale celkom fajn spracovanie.

Pád Bílého domu (2013)

Taky gyc a klise som davno nevidel, spozoroval som tam palarelu medzi Smrtonostnou pascou 1 a Přepadení v Pacifiku. De facto herci tam nemaju ani co hrat. Uplne zbytocny, dementny a trapny film. FUJ! A zapletka?, cha cha cha , NO COMMENT!

Zvláštní dny (1995)

Hmm, nejak som neprisiel na chut tejto snimke. Nieco mi na tom vadilo, aj ked neviem presne co to bolo. Asi mi proste len nesadol.

Věc: Počátek (2011)

Myslim si ze je to dostojny prequel, ktory sa krasne prepaja s originalom. Mne osobne sa to pacilo. 70%

Lidská stonožka (2009)

1* za hlavneho zaporaka(herecky vykon), inac to bolo sadisticko-psychologicko-uchylne bluznenie rezisera. Rozhodne neodporucam pre slabe zaludky, dajte si povedat. PS: Ked som cital komenty a nazor kamosa na druhy diel, tak radsej si ho ani nepozrem :)

Pod vlivem lásky (2008)

Kokos tak toto bola pecka, este sa s toho spamatavam, takyto film som doteraz nevidel. Totalne dlhe, totalne dobre, totalne uchylne a totalne zamilovane.