route60

route60

Jiří Pazdera

okres Mladá Boleslav
Filmový a letecký maniak


3 body

Moji oblíbení režiséři

 • foto

  Karel Kachyňa

  Můj nejoblibenější Český režisér, nejlepší filmy 1.Kočár do Vídně, 2.Kráva, 3 Král Šumavy, 4.Už zase skáču přes kaluže, 5.Městem chodí mikuláš, 6.Práče, kéž by bylo více takových režiséru kteří umí vyprávět příběhy obyčejných lidí a jejich běžných starostí

 • foto

  František Vláčil

  Pán režisér jehož filmy jsou neuvěřitelně dokonalé jeho nej filmy 1.Marketa Lazarová, 2.Údolí včel, 3.Stíny horkého léta, 4.Adelheid, 5.Dým bramborove natě, 6.Ďáblova past

 • foto

  Karel Zeman

  Karel Zeman genius Českého filmu a tvurce s ohromnou fantazii který nemá nástupce jeho Vynález zkázy je dodnes finančně nejuspěšnější Český film v historii, spojení animovaných a hraných scén je nepřekonatelná. Jeho nej filmy 1.Vynález zkázy, 2.Cesta do pravěku, 3.Ukradená vzducholoď, 4.Čarodějův učeň, 5.Pohádky tisíce a jedné noci, 6.Pohádka o Honzíkovi a Mařence.

 • foto

  Peter Weir

  Peter Weir je neuvěřitelný pán režisér který dovede zpracovat každou látku bez ohledu na žánr, jeho nej filmy 1. Gallipoli, 2. Svědek, 3. Thruman Show, 4. Společnost mrtvých básníků, 5. Pobřeží moskytů, jeho filmy jsou ve všech ohledech dokonalé

 • foto

  Christopher Nolan

  Christopher Nolan je rozhodně nejlepší současný režisér všechny jeho filmy mám rád.

 • foto

  Terry Gilliam

  Ex Monty Python Terry Giliam je génius neobvyklého humoru, nejlepší filmy, 1.Král Rybář, 2.12 Opic, 3.Brasil, 4.Dobrodružství Barona Prášila, 5.Monty Pythonův smysl života.

 • foto

  Alfonso Cuarón

  Ohromě talentovaný režisér už jeho první filmy jako Malá princezna nebo mexická jízda dávali tušit že Alfonso Cuarón nebude běžný rutinér ale že jeho filmy budou vždy událostí a Potomci lidí nebo Gravitace to jen potvrzují. Jeho nej filmy 1.Gravitace, 2.Potomci lidí, 3.Mexická jízda.

 • foto

  Otakar Vávra

  100 let, nádherý věk pána režiséra Otakara Vávry během kterého vytvořil krásne filmy, moje nej jsou, 1.Kladivo na čarodějnice, 2.Cech panen kutnohorských, 3.Krakatit, 4.Romance pro křídlovku, 5.Nezbedný bakalář.

 • foto

  Martin Frič

  Martin Frič prvni opravdová režisérská hvězda a tvůrce filmů které jsou nesmrtelné, 1.Škola základ života, 2.Eva tropí hlouposti, 3.Císařuv pekař-Pekařův císař, 4.Svět patří nám, 5.Cesta do hlubin študákovy duše.

 • foto

  Bohdan Sláma

  Lidské příběhy jsou od Bohdana Slámy silnou stránkou a rozhodně se jedná o jednoho z nejlepších současných Českých režiséru.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace