Dokonalý svědek s.r.o. (2015)

U těhhlech komedíí je vždy super, když tam hodíte sexy herečku. Nemyslím Kaley Cuoco, ale tu bloncku z rozlučky se svobodou. Jinak hlavní dvojice byla vtipná a chtěl sem vědět jak to dopadne. Mega vtipný :)

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Velmi vtipná odreagovačka. Dobrý příběh a nesmírně SEXY Elizabeth Debicki.

Akame ga kill! (2014) (seriál)

Super poutavé anime! Nevím jestli jsem tak hloupej, nebo to bylo tak dobře skryté? Mluvím o postavě Tacumiho, která v celém příběhu vystupuje jako hlavní postava a ve finále je to opravdu o Akame. Aby jste si to uměli představit. Je to jak kdyby jste v seriálu Naruto shippuden sledovali příběh Kakashiho a nakonec to hlavní udělal Naruto.

Doktor Strange (2016)

Něvěděl jsem co čekat, tak mě to snad ani nemohlo zklamat nebo překvapit. Druhé jmenované se stalo! Záporák sice nic moc, takovej neslanej nemastnej, i když, záleží jestli budeme brát jako antagonistu toho čaroděje s řasenkou na ksichtě nebo ten xicht připomínajíc hologram z SW nakombinovanej zaporákem z Avengers. No tak či onak, Strange byl vtipnej a ty věcičky připomínající Inception a Matrix mě bavili!

La La Land (2016)

Mě moc muzikáli neberou, ale tento se povedl! Sice už se mi chtělo brečet z dvojice Ryan Gosling + Emma Stone, ale bohužel nezklamali a naopak sem byl v nervech jestli spolu budou nebo ne! Kromě toho úvodu, kterej byl děsnej a možná proto, že to nezačlo normálně jako film, ale špatná parodie na Highschool musical jsou 4 hvězdy a ne pět.

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Dobrá Burtonovka o cestování časem? Dá se to tak říct? Tak či onak, byl film skvěle obsazen, protože tolik specifický smích, jaký má Jackson nelze napodobit. Příběh velice poutavý a co se mi opravdu líbilo, byla nečitelnost jednotlivých prvků. Nevím jak u vás, ale proč se dělají smyčky a jak to vlastně celé funguje bylo docela originální. Za mě 4 hvězdy s velkým likem.

Deadpool (2016)

Skvělá odreagovačka a vlastně jak píše Marigold + to, že záporák byl trapnej.

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Skvělý film! Velmi netradiční, udělat z vánoc horor...Už jen za ten nápad se mi to líbilo. Nic podobného jsem neviděl.. Navíc film opět míchá vážnost a komedii, což miluju ! Za prvky - komedie + horor + skvělá myšlenka ... Opravdu dobrý film :) 80%

Paranormal Activity: Prokletí (2014)

Tento díl bych považoval za nejlepší z celé série. Původně jsem si myslel, že to zničí můj celkový dojem z předchozích dílů, ale opak se stal realitou..Svým příběhem mě film dostal.. Propojení s předchozími díly a navíc se neopakuje to samé dokola a příběh je trošku odlišný od dílů předchozích za mě 80%

Insidious 3: Počátek (2015)

Insidious 3 se drží ve stejných kolejích jako předchozí díly a i díky tomuto dílu bylo naprosto zřejmé jaký je rozdíl když Whannell dělá s Wanem a když ne. Jelikož 1 díl byl přeci jen horor s motivem nahnat nám hrůzu, tak druhý byl o příběhu, který byl naprosto skvěle propracovaný. Trojka je něco jako hybrid mezi oběma díly a musím říct, že hlavní záporák mě bavil asi do chvíle než se přišlo na jeho příběh.. Vyvrcholení této série byl jednoznačně díl 2. Musím říct za sebe 70%...Scéna kde se objeví Wan mě osobně hodně rozesmála