Chlapi sobě (2019)

Nevtipná slabota Céčkových herců.

Slunovrat (2019)

Rádoby "ART". Režisér smíchal XY nesouvisejících gest, tradic apod, aby založil jakousi hlubokou fiktivní komunitu. Viděno 3x dokonce i prodlouženou verzi. Za mě jeden z nejrozpolupnějších filmů, pěkně natočeno, celkem netradiční, ale s ohromnou touhou předat psychologickou bombu, která explodovala již za psacím stolem.

Ženy v běhu (2019)

Občas mám pocit, že tady vznikají jen samé nudné, plastikově naaranžované bídy a pak si pustím další film a zjistím, že to je pravda.

Duch ve stroji (2017) odpad!

Myslel jsem, že film Půlnoční dítě byla nudná impotentní srajda. Nečekal jsem, že může být horší film, nicméně Ghost in Shell je tak nudný, nezajímavý shit, že si radši pustim příště Ekvádorský film o životě liliputa hledajícího koblihu na cestě do Minessoty.. Díky nechci. Všem maximálně nedoporučuji. To už je lepší jít ven a skočit do kontejneru.

Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016)

Po skvělé jedničce přichází tohle. Pán času měl 1 možná 2 vtipné věty. Tím už pro něj scénář mohl skončit, protože jinak ta postava neměla co nabídnout. Zápletka byla teda otřesná. SPOILER Celý film je jen o tom, že nějaká kráva nesnědla vdolek a druhá to nepřizná..

Deadpool (2016)

Skvělá odreagovačka a vlastně jak píše Marigold + to, že záporák byl trapnej.

Doktor Strange (2016)

Něvěděl jsem co čekat, tak mě to snad ani nemohlo zklamat nebo překvapit. Druhé jmenované se stalo! Záporák sice nic moc, takovej neslanej nemastnej, i když, záleží jestli budeme brát jako antagonistu toho čaroděje s řasenkou na ksichtě nebo ten xicht připomínajíc hologram z SW nakombinovanej zaporákem z Avengers. No tak či onak, Strange byl vtipnej a ty věcičky připomínající Inception a Matrix mě bavili!