Všechny báječný věci (2016) (divadelní záznam)

Jeden milion a jedna - tohle nádherné terapeutické představení.

Volha (2023) (seriál)

Spoiler! První dva díly byly fajn - poznali jsme Standu. Standa je debil, podvodník, podrazák, práskač, vychcánek a mamánek. Netěší mě Stando, třesu. Dál to pak bylo o tom, že Standa je debil, podvodník, podrazák, práskač, vychcánek a mamánek. Herecké výkony až na Geislerovou bezva, jinak to bylo ploché.

V síti (2020)

Tak jsme si připomněli, že na internetu se vyskytují úchylové. A taky jsme si připomněli, že Klusák je skutečně špatný režisér.

Hra o trůny - Zvony (2019) (epizoda) odpad!

Když máte pocit, že se váš oblíbený seriál dostal na dno, zespodu zaklepe scénárista.

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Dost mi tam chyběl souboj draků, kdy by se ve vzduchu epicky střetnul modrý oheň s červeným, a to za dramatického “Expelliarmus!” z úst Daenerys.

Gilmorova děvčata: Rok v životě (2016) (seriál)

Fanoušek nejsem, nostalgii jsem necítila. Dialogy trapné, postavy přehrávající, pitvořivé a nelogické. Jediné, co mě opravdu potěšilo, bylo nemilosrdné rozbití růžové bubliny dokonalé Rory, a její tvrdý pád z obláčků do reality. Jo a babička "bullshit" Emily.

Pěna dní (2013)

Citlivý, nápaditý a něžný Vianův příběh rozdupán cirkusovým tyjátrem Michela Gondryho. Takhle ne, prosím.

Identita (2003) odpad!

Real piece of shit. *