Národní házená (2022) (seriál)

Na Suchánka teď natrefím v každém seriálu, který otevřu. A Suchánek hraje vždy jen Suchánka, což opravdu není nic moc. Lety mi to už i přestalo vadit, ta nepolíbenost hereckou profesí. Seriál je pitomý, výrazně vulgární a chvílemi i zábavný. Aspoň vím, co je česká házená, přibližně.

Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)

Úžasný seriál! Kolik člověk musí vykouřit cigaret a vypít panáků, aby takovou práci vůbec vydržel??? A co herec v roli pachatele? Petr Uhlík fenomenální, ostatní až na Mišíka skvělí!

Policie Modrava - Série 2 (2017) (série)

Myslím, že tvůrci maximálně využili potenciál Šumavy. A závodního stravování! Ještě jsem neviděla seriál, kde by se v závodce tolik jedlo...

Zlatá labuť - Epizoda 13 (2023) (epizoda)

13. díl. Jsem poněkud zmatena. Seriál začíná 14.3.1939, druhý den tu byli Němci. Děj seriálu pádí, děje se hodně věcí, nicméně čas zamrzl. Lidé stále chodí na terasu v teplém oblečení a jde jim pára od úst???

Odznak Vysočina - Série 2 (2023) (série)

Některé české detektivní seriály jsou esteticky zajímavé - krásná krajina, půvabná města, městečka i vesnice. Toto je jeden z nich. Druhá série byla o třídu výš než série úvodní, srovnala se řada nedostatků té první, ovšem ztratila se pěkná služebna, linie vzájemných vztahů v m ordpartě i nahlédnutí do jejich soukromí mě vysloveně bavily.  Prst nahoru!

Odznak Vysočina - Mrtvá ze mlýna (2023) (epizoda)

Natočené dobře, ale tohle muž jsme viděli v jiném seriálu dříve. snad nebudeme točit nové krimi seriály, ve kterých bude děj recyklovaný?

Odznak Vysočina - Nebojsa (2023) (epizoda)

V hudebním podkresu přibylo klepání, naštěstí přestal rušit dialogy a ubral na hlasitosti, také je o fous akceptovatelnější. Druhá řada je zvukově kvalitnější i co do srozumitelnosti řeči.

Odznak Vysočina (2022) (seriál)

Proč ta příšerná drnkající a klepající hudba ruší dialogy a řve v pauzách mezi nimi??? Proč sakra Suchánek, který opakovaně zdůrazňuje, že už není doktor ale policajt, stále ohledává mrtvoly? Vysočina platí jenom pitvy, příchod koronera k mrtvému tělu není v ceně?