Queen ve Wembley (1986) (koncert)

Legendární koncert legendární kapely. Queen v nejlepší formě.

Cesta do středu Země (2008)

Několikrát omýlaný příběh sice nezklamal, ale taky nijak nenadchl. Brendan Fraser má svá lepší léta bohužel za sebou. A ve filmu ne a ne umřít. Ale je to Amerika, takže i když má smrt za zády, přežije.

Nákupní maniačky (2013) (pořad)

Lidi už neví, co za program by vymysleli, tak vymýšlí blbosti. Tohle je jedna z nich. Banda 5 dopletených bab kupuje hadry... 1 hvězda je za to, že mne to někdy pobaví, když se tam nějaká nula naprosto zesměšní před televizními diváky.

Hurá na fotbal (2013)

Filmů s fotbalovou tématikou není moc. A filmů s fotbalovou tématikou a ještě k tomu animovaných je ještě míň. Právě proto jsem musel tento film shlédnout a asi i právě proto jsem z něj byl nadšený. Animace špičková. Příběh se dá říct byl lehce předvídatelný, ale i tak bylo ve filmu několik překvapení. Film má pomalý rozjezd, ale potom se to roztočí. Zbožňuju animáky a tomuhle prostě musím dát 5 hvězd.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Když jsem tuhle bombu dokoukal poprvé, hned jsem věděl, že se na to podívám ještě několikrát. Kdyby tento film nebyl vydán ve stejném roce jako Forrest Gump, určitě by získal plno Oscarů. Věčné téma nevinného vězně zde plně ožívá a kdo bude na film koukat poprvé, bude koukat s otevřenou pusou jako já. Ty poslední minuty jsem doslova hltal a hlavnímu hrdinovi z celého srdce přál aby to s ním dopadlo dobře.

Časové pásmo bylo změněno