47 róninů (2013)

Samurajové? Roninové? Japonsko? To mě láká. Ale takhle? Přišlo mi to takové celé moc mystické a čarodějné. Nevím, zda takové věci kdysi existovali, ale samurajové z filmu Poslední Samuraj mi jsou daleko milejší, než tahle řežba...

Koleje osudu (2013)

Tak tenhle film byl jeden z těch, které opravdu vezmou za srdce. Ožívající téma z války a setkání dvou účastníků z obou stran barikády, to bude prostě něco, co mě vždy přitáhne. Herecké výkony, i celý film prostě stál za shlédnutí. Ale na 5 hvězd to nebylo.

Vlhká místa (2013)

Některé pasáže filmu byly dost šokující a mnohdy i nepochopitelné. Ale dost jsme se nasmáli a hlavně udivovali, co se v tom filmu děje. Ale jinak nic moc.

Svět podle Prota (2001)

Tohle se mi strašně líbilo. Kevin Spacey předvedl prostě neuvěřitelný výkon a Jeff Bridges mu zdárně sekundoval. Úvodní hudební skladba se mi zapsala do paměti a nemůžu se jí zbavit. A ten závěr. Prostě bomba.

Celebrity Deathmatch (1998) (seriál)

Pro mne naprosto parádní podívaná. Kde jinde uvidíme světové celebrity, jak proti sobě bojují všemi možnými prostředky v ringu? Jenom tady. Plastelína skvělá. A ti dva komentátoři taky stáli za to. Celkově šílené, bláznivé, ale super.

Rambo: První krev (1982)

Velmi pěkný úvod do Rambo série. Jak se patří nabroušený Rambo ukáže, že když ho někde naštve, dostane nakládačku. Asi je štěstí, že navrátivší vojáci z války tohle v Americe nedělají pravidelně.

Štvanec (2003)

Takový docela průměrný film. Kdyby tam nehrál T. L. Jones dával bych míň hvězd. Del Toro zase předvedl výkon naprosto bez emocí, což je pro takovou postavu taky dobrá volba.

Cech panen kutnohorských (1938)

Ale jo. Hezký film. Štěpánek výborný výkon a vůbec herecké obsazení výborné. Kostýmy samozřejmě taktéž.

Mstitel bezpráví 2 (2014)

Sice Béčkový film, ale zase ne tak špatný. Trejo a Glover k sobě pasují a celkem jsem se u filmu i bavil a fandil těm dvěma.

Yves Saint Laurent (2014)

Na film jsem se docela i těšil, ale pak přišlo zklamání. Čekal jsem prostě víc. Do filmu byly vybrány ne zrovna lichotivé pasáže Y S Laurentova života. Na těchto tématech (drogy, sex, homosexualita) se prostě nedá normální film založit. Jediné co se mi fakt líbilo, byly módní přehlídky. Tot' vše.