Zoolander No. 2 (2016)

Ano, film je naprostá hovadina. Ale po dlouhé době jsem se alespoň pořádně nasmál. Takže přízemní humor a pro někoho nuda, ale pro mně celkem v pohodě film.

Konečně doma (2015)

Další z řady povedených animáků, který má ale daleko k dokonalosti. To ale nezmanená, že bych se nudil. Naopak. Celý film táhne Jim Parsons jak hlavní hrdina a musím říct, že výborně. Má pro hlavního hrdinu úplně ideální hlas.

McFarland: Útěk před chudobou (2015)

Jde vidět, že Kevinovi to v těch sportovních filmech jde. Budu se těšit na další film s ním a podobnou tématikou.

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Průměrný film. Ten Johnnyho knír mě vyloženě štval, to bylo něco strašného. Kromě Paula Bettanyho mi všichni herci přišli úplně mimo.

Padesát odstínů šedi (2015) odpad!

Ztráta času. Knihy jsem nečetl a ani neočekával nějaký významný filmový zážitek, ale tohle byl prostě děs.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Povedený restart. Ale film je přílišná "kopie" předchozích dílů. Chtělo to alespoň něco trošku více originálního a nebát se. Snad bude další díl povedenější.

Temný případ - Série 2 (2015) (série)

Přes z mého pohledu pomalý a zdlouhavý začátek se série rozjela zajímavým směrem. Přibylo akce, napětí, počet vystřelených kulek a mrtvých.

Achmed Saves America (2014)

No, takže tenhle film se hemží takovým Pro-Amerikanismem až to není možné. Oslava Amériky jak jen to jde. Je zde tuna typicky amerických idiotských věcí, ze kterých může být divákovi zle. Pokud tohle pominu je z toho průměrný, spíše podprůměrný animák a je škoda, že se k tomuhle Jeff propůjčil.

Birdman (2014) odpad!

Kteří magoři tomuhle hnusu dali Oscara? Je to jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděl a doslova jsem trpěl každou minutu. Dvě hodiny doslova o ničem a nedokážu pochopit, komu se tohle líbí. Asi nejsem ten typ, který v tom lehce najde skrytá svědectví či pointy.