Orel Eddie (2016)

Přísahám, že jsem se samým napětím málem počůrala! Strašně inspirující a krásný!

Půlnoc v Paříži (2011)

Na milovníky umění jako jsem já to určitě zapůsobí.Mě to velice pobavilo.Doby ztvárněné krásně.Parádní film..:)

Five Hot Stories for Her (2007)

Nevidím rozdíl mezi for her a for him.Je to klasický porno až na to, že chlap by se určitě nevydržel dívat na ty dva chlapy tam..Jinak ale podívaná hezká a pizzařův závěr nejlepší:))

Labyrint (1986)

No joo to si pamatuju,už jako malé se mi to líbilo.Teď, když jsem to konečně pochopila (ačkoli ve filmu není nic k chápání) to mám ještě raději. Krásná pohádka.Sice starší ,ale pořád se na ni moc ráda dívám.Bowie je velmi vtipnej a skvělej(až na ty kalhoty)! Jennifer Connelly je tam nádherná taková ještě nevinná.Atmosféra labyrintu je vážně kouzelná, vizuálně skvělí.

Pocahontas 2: Cesta domů (1998) odpad!

Hrozný!!Koho napadla taková blbost??Vždyť zkazili celou myšlenku filmu!absolutně mi zhnusily moji nejoblíbenější dětskou pohádku a vzali sen. Vždyť o to šlo, že nevadí že jsou od sebe stovky kilometrů a každý má jinou barvu pleti.A on ji na konci po veškerém předešlém nudném ději(mmt grafici se nepřetrhli) řekne ,že by to nefungovalo??! Okamžitě mažu z paměti a zůstávám u jedničky a toho krásného konce.