Profesionál (1981)

po x tém přehrání , ten film přímo miluji, milenka žena krásné herky nemá to chybu :-)a slečna Doris Frederiksen je taky jen se musela dívat jak bebeho zabijí :-)

Carlitova cesta (1993)

tak tento film mě nenadchnul , to moře lásky bylo daleko lepší a Al Pacino taky , toto je ztráta času deda:-)

96 hodin: Zúčtování (2014)

Megaton je ok, ale Bessonovi kape na maják, ten z toho udělal paskvil deda:-)

Profesionálové - Soud (1978) (epizoda)

tak tento díl se mi moc líbil, jeden z lepších:-) ta hezká hérečka Lisa Harrow hrála v heriotovi :-) 1975 To by se zvěrolékaři stát nemělo ***** Všechny velké a malé bytosti (TV film) ***** :-) 25.5.2o2o

Zdivočelá země - Epizoda 1 (2001) (epizoda)

co udělal Hanák? že vzal roli stbáka ,role je role a prachy potřebujeme všichni :-)26.10.19

Anděl Páně (2005)

dialogy všech jsou prima díky paní Konášové, ale nejlepší byli psi ti angličtí setři taky skvělí nc:-)už jsem viděl Anděly xkrát i dnes 24.10.19 a stále se bavím, bartoška bůh, kluci prostě nádhera, Strach je sekáč :-) po xté, ten film se mu povedl 26.1.2021:-) i dnes 28.9.2021. :-)

Četnické humoresky - Volavka (2001) (epizoda)

volavka napadla Arazíma a Bedřiška byla exelentní , jeden z lepších dílů + 5 koulí deda :-) celému seriálu dávám 5 hvězdiček deda PS seriál už jsem viděl mockrát, moc mě pobavil:-)