• Krátkometrážní

Únos Moravanky (1982) odpad!

Jak by povedali Nemci: "Das ist echt Durchfall". Milana Muchnu považujem za vôbec najhoršieho režiséra ktorý kedy v ČR natáčal filmy. Taký český Ed Wood. Tento film je nehorázna trapnosť plná lacných pokusov o vtip a s dementnými ksichtami.

Bazén (2001) odpad!

Ťažko povedať na čo som práve myslel ked som si kedysi tento film napálil na dvd a pozrel. Maximálne ujetá chujovina plná nesympatických hercov. Jediný sympaťák tu bol tak maximálne James McAvoy ale ten vo filme povedal pár slov a zabili ho. A to odhalenie vraha je fakt na facku. Vyhýbajte sa oblúkom tejto srágore.

Gappa (1967)

To je k nevíře, jak vetché a nerealistické ty stvůry byly. Daleko věrnější dinosaury dávali zadarmo ke krabici ovesných vloček.

Pomník lásky a přátelství (1955)

Pozrel som si to len kvoli tým krásným záberom na Prahu. To je asi tak všetko. Pohľad na megapomník najväčšieho tyrana a masového vraha mi pekný ale nepripadal.

Tootsie (1982)

Dustina Hoffmana mám veľmi rád, je to vynikajúci herec, ktorý dokáže skutočne bravúrne zahrať úplne všetko. V tomto filme si zahral neúspešného herca, ktorý sa pokúsi preraziť v prevleku za ženu!!! Dostaví sa očakávaný úspech a my si užijeme do sýtosti zábavy a výborných gagov.