Čtvrtý druh (2009)

Na Stvrty druh som sa naozaj tesil, o to vacsie sklamanie ma cakalo v kine. Film ma vobec do deja nevtiahol, dokonca som sa miestami vazne nudil. Treba tak silno presviedcat o tom ze to je podla skutocnosti ked to podla skutocnosti nie je ? Mal som pocit ako keby islo o hrany dokument na discovery chanell. A pritom je UFO tak dobra tema... Ak niekoho UFO naozaj zaujma nech skusi dokument SECRET SPACE.

Temný rytíř (2008)

Po tolko sklonovanom ostatnom Batmanovi a 40 mieste na CSFD som cakal od filmu daleko viac. Ano Ledger zahral svoju postavu skvele, ale tam sa moje nadsenie asi konci. V minulosti boli filmy viac blizke komixom, nielen co sa postav tyka ale aj co sa tyka zapletky. Mam pocit akoby islo o akcny film zo sucasneho New Yorku kde psychopat Jocker ide proti skazenej moralke spolocnosti a miesto kladneho hrdinu - odhodlaneho vysetrovatela NYPD ide po nom milionar co sa po nociach prezlieka za Batmana. Dokonca som mal miestami pocit, ze to nie je Batman ale James Bond. Najma ked Wayne prisiel na party na vrtulniku v sprievode troch krasavic, pripadne ked v rozopnutej koseli sedel na plachetnici atd. Asi ma budu priaznivci serie Batmana nenavidiet, ale vidim to na lepsi priemer.

Hodinu nevíš... (2009)

Po kvalitnom trailery som cakal kvalitny filmovy zazitok. Mylil som sa je to priemer, jedine co bolo kvalitne bol filter a kamera. Koniec nechapem vobec, dosiel nebodaj rozpocet ?