Dobrodružství Sarah Jane - Série 3 (2009) (série)

Seriál si stále udržuje svou kvalitu, ale zdá se mi, že v této sérii jsou ty dvoudíly poněkud nevyrovnané. Vždy v první části je nastolen problém, zajímavá zápletka, super napětí... a ve druhé části je pak to rozuzlení takové trochu pomalejší a někdy až nelogické. Ale je to seriál pro děti, tak ty někdy spíše pohádkové závěry úplně nevadí.

Dobrodružství Sarah Jane - Série 2 (2008) (série)

Musím říct, že ani ve druhé sérii kvalita seriálu neklesá. Je to sice seriál pro děti, ale i tak jsem velmi spokojen a moc se mi líbí. A ani změna v jedné z hlavních rolí tomu neublížila.

Dobrodružství Sarah Jane - Série 1 (2007) (série)

K tomuto seriálu jsem se dostal tak nějak náhodou. Sarah Jane se svým plechovým psem mne zaujala už v jednom z dílů druhé série nového Doktora Who. Poté se ještě objevila na konci čtvrté série i se svým synem. Tam dostala víc prostoru a proto když jsem zjistil, že existuje tento seriál, stáhl jsem si pilot a prvních pár dílů... a pak se nemohl odtrhnout od monitoru, stejně jako při sledování velkého Doktora. Škoda, že nejsem dítě, to bych to hltal určitě ještě mnohem více, ale i tak je pro mne tenhle seriál milým překvapením.

Dobrodružství Sarah Jane: Invaze Baneů (2006) (TV film)

Tak se ze mne stal velký fanda Doktora Who. A proto jsem časem zjistil, že existuje i nějaká Sarah Jane. A protože jsem cvok, tak už stahuji seriál, ale samozřejmě jsem začal pilotním dílem... a moc se mi líbil. Takže vidím, že se dalších pár týdnů nebudu nudit. Půjde-li to tak dál, budu mít o zábavu postaráno a Doktor Who mi vyplní všechen volný čas, než se definitivně uzdravím a budu konečně moct zase do práce. A kdyby ne... No, kromě nových doktorů, Torchwoodu a teď Sarah Jane, tak snad najdu i staré díly... a to by bylo, abych se neuzdravil dřív, než sjedu všechny epizody původních Doktorů :-)

Superpolda (1980)

Asi nejslabší film s mým oblíbencem Terencem Hillem. Nějak mi ten humor tady nepřipadl vtipný, přestože nápad byl skvělý. Ovšem závěrečná scéna mne pobavila tak, že zvedám na 3* :-) Vícekrát to ale vidět nemusím.

Torchwood - Children of Earth (2009) (série)

Tahle řad začala naprosto skvěle... ale v půlce se to nějak zvrtlo a konec už jsem jen přetrpěl. Pro mne zatím nejslabší řada.

Pán času - Planeta mrtvých (2009) (epizoda)

Přidávám se k těm, kteří říkají, že tohle byl zatím nejlepší speciál Doktora Who. Jsem zvědav, jestli se mu ještě něco vyrovná.