Torchwood - A Day in the Death (2008) (epizoda)

Owena jsem nikdy moc nemusel, ale teď po smrti se zdá být o dost snesitelnější než za života.

Torchwood - Reset (2008) (epizoda)

Tak tohle je pánové jízda.... Dnes v noci asi nepůjdu spát. Tenhle díl byl opravdu skvělý a zdá se, že další na něj bude navazovat.

Torchwood - Meat (2008) (epizoda)

Po minulém díle jsem se ptal, jestli jako živočišný druh stojíme za to, abychom přežili. Měl jsem o tom jisté pochybnosti. Po tomhle dílu ty pochybnosti ztrácím.

Torchwood - To the Last Man (2008) (epizoda)

Wow. Další skvělý díl. Tentokrát i s velkým morálním přesahem a důvodem k vážnému zamyšlení. Opravdu stojíme za to, abychom jako živočišný druh přežili?

Torchwood - End of Days (2007) (epizoda)

Uf. Uf. Škoda. Velkolepé finále, zajímavá myšlenka, ale mizerné zpracování. I kdybych přehlédl toho netvora z pohádky, nemohu přehlédnout ty naprosto nepovedené triky, kdy jednou obluda měří tři sta metrů a podruhé třináct... Ne, tohle se nepovedlo. Ale když se nad to povznesu, tak to bylo docela vydařené finále, i když oproti několika předchozím dílům velký sešup v kvalitě.

Torchwood - Sleeper (2008) (epizoda)

A je to tady. Po prvním díle jsem si posteskl, že kvalita seriálu šla hodně dolů a že doufám, že se to zase zvedne. A hned druhý díl byl zase kvalitou zcela jinde. Velmi zajímavý děj, rozvíjející dávnou myšlenku mnoha sci-fi příběhů, výborně zpracovaný i trikově... Líbilo se mi.

Torchwood - Kiss Kiss, Bang Bang (2008) (epizoda)

Po skvělém konci první série trochu slabší začátek druhé... ale snad se to zase rozjede a bude bavit jako první série.

Torchwood - Combat (2006) (epizoda)

Další skvělý díl. V druhé půli se nám Torchwood hezky rozjel.

Torchwood - Greeks Bearing Gifts (2006) (epizoda)

Ano, tohle je to, co se mi líbí. Tajemno, promyšlený děj, kde do sebe vše zapadá, zajímavé téma k přemýšlení. To je ten Torchwood, jaký se mi líbí. Ne nějaké hloupé vyvražďovačky.

Torchwood - Countrycide (2006) (epizoda)

Tyhle vyvražďovačky fakt nemusím. Nic nového ani zajímavého tato epizoda nepřináší. Tohle téma bylo natočeno tisíc a jedenkrát a nikdy to nestálo za nic.