• Romantický

Minyeoneun goirowa (2006)

Film to nebyl špatný. Docela jsem si ho i užila. Chyby ovšem samozřejmě měl. Začneme od kladných věcí...přišel mi neuvěřitelně vtipný (už dlouho jsem se tak nezasmála). Na druhou stranu mě ovšem vyloženě štvaly písničky (nechci poslouchat korejské předělávky starých songů....vždyť oni umějí dělat kvalitní soundtracky...nevím, kde se stala chyba...). Ovšem nejvíc mě rozzlobilo poselství filmu.....Jste tlustá? Nechte si udělat plastiku !!! Poté je vše už jen OK. Ale i přes to se naopak vztah lidí ke kráse spíše kritizoval....Prostě i přes všechno, co jsem naspala se mi film LÍBIL a to DOCELA DOST.

Mai peurinseseu (2011) (seriál)

Hlavního tématu (nález ztracené princezny) tohoto seriálu jsem se hodně bála...no nebylo to tak hrozné. Lee Seol a Hae Young jsou vážně moc hezký pár a také se mi docela líbila osobnost Lee Seol (ta naivita na začátku asi musela být a nakonec nám princezna díkybohu vyrostla...). Jinak mě to ale zas až tak nebavilo....Sountrack nestál za nic a všichni cestovali tak moc, až jsem se začala ztrácet. :)

Jsem číslo čtyři (2011)

Záporáci a leštička na podlahu byli kind of cool. Číslo pět taky nebyla úplně k zahození. Příšerky a pes byli kind of cute. Souboje bych označila možná i za povedené. Všechno ostatní bylo....emh...no špatné. Z toho množství bloňďaté mě málem rozbolely oči (nic proti :)), herci byli neskutečně otravní a to vlastně příběh taky (napravení bad guye na konci... oh c'mon). Celkově je z toho vypocená jedna hvězda. Proč jsem se na to vůbec koukala???

Zui Hou Jue Ding Ai Shang Ni (2011) (seriál)

Taková škoda. Vztah hlavní dvojic a už i vůbec to jak se k sobě chovali...super. Vážně jsem si to užila. Ale to byla taky jediná dobrá věc na tomhle seriálu. Zaprvé vedlejší páry byly nudné (vlastně cokoli kromě scén hlavního páru nestálo za nic). Dále se mi také nelíbilo, že scénaristé trochu moc spěchali z jejich vztahem (nemám ráda, když se to moc dlouho táhle, ale pokud si už ve 4.episodě vyznají lásku, tak to nevěstí nic dobrého). Scénáristé pak vymýšleli nudné zápletky a postavy (proč musela být sirotek , proč?) a díky tomu se pak další díly stávaly nudnější a nudnější. Tenhle seriál zvládl hravě klesnout ze čtyř hvězd na dvě...Taková škoda.

Slečna Emma (2009) (seriál)

Velice příjemné a nevtíravé podání klasiky. Herci byly úžasní (i když možná málo viktoriánsky chladni). Moc jsem si to užila a ještě mi zbývá dodat, že seriál pod taktovkou BBC mě snad ještě nikdy nezklamal...musím jich někde najít víc.:)

Keopi hawooseu (2010) (seriál)

U tohohle seriálu si nejsem moc jistá. Baví mě scény sekretářky a spisovatele... je s nimi legrace....ale to ostatní.... prostě nic moc. Když už slaďáky, tak preferuji prostě více komedie....nesmějí se brát tak vážně. :)

Gaeineui chwihyang (2010) (seriál)

Vtipný (hraní si na gaye je.... :D) a oddychový seriál se sympatickou hlavní hrdinkou (to se jen tak nevidí) a správnou bestií na straně zla :). Mezi hlavní dvojicí to docela fungovalo (poprvé jsem zde viděla Min-ho Leeho a zatím tuhle jeho roli žádná z jeho ostatních nepřekonala) a ještě jsem se mohla kochat nádhernými interiéry. No co byste chtěli víc? P.S.:Ten polibek se ale nadhodnocuje...viděla jseml lepší...

Zettai kareši (2008) (seriál)

Jakmile se někde objeví vztah člověk + ne úplně člověk, tak to prostě vyhrává. Seriál je vtipný a je na co (koho) se koukat. No neberte to.

Tajemná zahrada (2010) (seriál)

Tak tohle je rozhodně korejský seriál číslo jedna (tedy zatím). Postavy nepůsobí uměle (ba naopak), občas se zasmějete (zvláště, když si přehodí těla) a ještě je tam ta romantika. To se prostě musí vidět.

Hana zakari no kimitači e: Ikemen paradise (2007) (seriál)

Chcete se pobavit (musíte ale mít rádi ulítlý japonský humor) a taky se podívat na pár pěkných japonských chlapců??? Tak tohle je seriál pro vás. Jinak ten speciál a přeslazený konec si mohli odpustit.