„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Česká klasika, že? Fanfulo. Jak to chodí? _Chodí to výborně. Ale neseje to. _To je u secího stroje dost podstatná závada, ne. Dolů jste se dívali? _Ne. _To by jste se museli ohnout. Co. _To máte obalený barvou.

Vlkodav z kmene Šedých psů (2006)

Tento film mě zaujal. I když jsem z počátku nečekal nic převratného. Nakonec to byl hezký příběh a dobře zpracovaný.

Manituova bota (2001)

Průměrná parodie (čekal jsem víc) , ale občas jsem se zasmál. Skládací židle, Apollo 13 a zvracející klisna "Zakelyna"

Na samotě u lesa (1976)

Česká klasika. A hned v závěsu "Slavnosti sněženek" Oba dva super filmy

Rychle a zběsile (2001)

Pro motoristický fandy fakt skvělej film. Je pravda, že děj není úplně stoprocentní (80%). Ale ty káry. Benzínový a dusíkový ráj pohledět.

Posel budoucnosti (1997)

Tento emotivní příběh naznačuju, co se může odehrát za několik desítek let. Války, krize, nepokoje, rasizmus. To vše může vést ke zkáze lidstva. Co my víme, co se ještě odehraje na zeměkouli za našeho života, nebo za éry lidstva. Já si myslím, že Kevin Costner odvedl Chvalitebný výkon. A celý film se povedl. Ano není to 100%. Ale za 4 hvězdičky stojí.

Ohnivá řeka (2008) (TV film)

Je to hodně slabý Béčko. Nepovedené efekty a nad některými věcmi zůstává rozum stát. A ty scény :-( _Čekal jsem od "Stýva", že něco zahraje, ale asi se nesešel s filmem.

Útěk z L.A. (1996)

Nevím čím chtěl Georges Corraface alias Cuervo Jones střílet na vrtulník, jestli to byla bazuka nebo co, ale ta trubka byla prázdná. Kdyby do tu trubku alespoň zaslepily, aby nebylo vidět turch.

Ztracený Izaiáš (1995)

Není to špatný film. Ale myslím si, že si Jackson zahrál trochu na rasistu.

Hypermarket (2007) (TV film)

Na tomhle filmu je nejlepší název. Moc se to teda nepovedlo.