Flamik

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 8.7.2015  18:58
    Já jsem Belfast (2015)

Viděl jsem v KV, ale po 30 minutách jsem odešel. Jiný pohled na všechno. Na mě zbytečně dlouhé záběry, zajímavé monology, které nutí přemýšlet, ale já jsem z nich bohužel nic nevymyslel. Bylo to moc útržkovité, žádná pevná linka.

• 8.7.2015  18:52
    Mezi námi dobrý (2014)

Viděl jsem v KV. Tento film mě svým humorem minul. Snaha o absurdní monology, propojování televize a reality, polská rychlomluva a rychlé titulky mě unavily a rozhodně neobšťastnily.

• 8.7.2015  18:46

Viděl jsem v KV. Až na pár překvapení očekávaný děj. Postavy od začátku jasně vyložené, což se až do předzávěru nemění a je tedy možné každé porozumět a vcítit se do ní. Tomu určitě přispělo i to, že Hardy hrál podobně smyšlející postavu ve Warriorovi, a Rapace víceméně to samé v Dead man down. Celkově tedy film, který zabaví, ale pusa po něm zůstane pouze lehce pootevřená.

• 8.7.2015  18:34
    Za tím (2015)

Viděl jsem v KV. Proč? otevřený začátek i konec, děj chytlavý pouze místy, což je pro mě málo. Od začátku v nějakých intervalech hraje vážná hudba, která nabuzuje bojácnou atmosféru, ale NIKDY se nic nestane.

• 8.7.2015  18:28

Viděl jsem v KV. Nejvíc vtipnej film poslední doby. Chytrej jednoduchej humor o popitíčku, dobírání si manželky, lidskosti, hlouposti i náhodě. Za tím humorem je těžkost umírání, smíření se, strach, hledání důvodu dožití. A i když na téma smrti toho bylo natočeno mraky, tak tento film vybočuje z řady právě tým vloženým humorem do možná nejtěžšího období života.

• 8.7.2015  17:56
    Koza (2015)

Viděl jsem v KV. Život opuštěné boxerské hvězdičky, která žije se svou ženou a dcerou z invalidního důchodu. Rozhoduje se, zda si nechat dalšího potomka, nebo poslat družku na potrat. Sám Koza to okomentoval cca: "Uvidíte jak se dostanu na dno, ale vždycky se snažím nějak zvednout." To je asi přesné, nehledejte za tím žádnou story, ale koukněte na život člověka, kterej je naučenej žít nějakým způsobem života, umí jenom boxovat a bohužel je v prostředí, kde každej oškubává každýho.

• 10.5.2015  10:32

Odrostlej prcek se nezměnil, ale už není roztomilej. Film, který těží z úspěchu své jedničky nepřináší nic převratného, ale ani nenudí. Nejlepší jsou scény s Menšíkem a Bláhou, dva jasný tátové od rodiny.

• 4.5.2015  09:49

Napoprvý ***, podruhý **, film se snaží o hlášky, většinou nevychází.

• 4.5.2015  09:26
    Želvy Ninja (2014)

Návrat k nejoblíbenější pohádce dětství, kvůli které se vyplatilo vstávat o víkendu na šestou ranní. Bez budíku, prostě instinkt. Skvělé byly ty pocity, když jsem poprvé slyšel hlavní jméno záporáka - Trhače, to bych si nikdy nevybavil, ale stačilo to jedno slovo a hned jsem byl na háčku. Sám o sobě film nic nového nepřináší, pro ostatní generace to bude klasická povídačka o hrdinech, já jsem se ale vrátil o dvacet let zpět a za to filmu patří dík :)

• 4.5.2015  09:19

Vnitřně cítím, že ten film má jakýsi přesah. Že to není jen tuctovka, ale je v tom třeba hledat něco víc. Pochmurná atmosféra, tajemno, první půlka se mi nelíbila. Pak to ale nutí přemýšlet. Film sám o sobě dává odpovědi, v podobě vět záhadného cizince. Jenže i když jsou slyšet, je těžké je vnímat. Určitě kouknu ještě někdy.

• 4.5.2015  09:12
    Hlasy (2014)

Nechápu, co na tom ostatní vidí. Příběh o psychicky nemocným típkovi, kterej je výborně zahranej, ale jinak hromada shitu, která se na diváka od začátku valí. Ještě ty holky tam jsou pěkný :)

• 3.5.2015  12:28

Nic, co by stálo za zapamatování, nicméně pohodová podívaná.

• 2.3.2015  20:35

Atmosféra filmu neskutečná, od začátku je tam pocit něčeho výjimečného. Možná, že to je tím, co film předchází, ale takovéhle pocity musí každý milovat. Zklamalo mě ale rozluštětí zločinu, ve kterém já prostě nevidím důkaz pro to, že ten típek je Buffalo Bill.

• 2.3.2015  20:21
    Diktátor (2012)

"Megan, Megan, a teď máš herpes." Ulítlej film, bohužel s míň humorem, než jsem čekal. Ne že bych se nesmál, ale rozhodně mě na konci nebolelo břicho. Prostě pár fajn hlášek, pár fajn scén, jenže nic, co vstoupí do historie vtipnosti.

• 2.3.2015  20:11

Napoprvý pecka, strašnej životní příběh, šok. 5* Napodruhý už o dost horší. Tím, že jsem věděl, co bude následovat mě nic nepřekvapovalo, nedokázal sem se do filmu ponořit. Neužil jsem si to. 3*

• 15.2.2015  16:49
    42 (2013)

Realistický, zajímavé tématem(rasismus, sport, velká touha změnit svět k lepšímu), ale zpracování stojí za prd.

• 4.1.2015  21:34

I když pominu faktický chyby, které bych jako dítě taky přešel, tak stejně slabý průměr. Pohádka ve mě nevyvolala žádný emoce, spíš jsem to jen odseděl, protože nerad vypínám něco v průběhu. A ještě Celeste, tý to teda neslušelo, když se mračila, ale potom..miluju. Líbí se mi taky takové to druhé poslání pohádky. První, že dobro vyhraje je jasný a všude, ale druhý, který vidím já: můžeš být kým chceš, když pro to něco uděláš..to je famfárový.

• 4.1.2015  21:22

První půlhodina mizérie..ztrácel sem se v postavách, do toho ještě nějaké další pojmenování každé z nich..Postupem času jsem pronik a byla to klasika, do zábavy však daleko.

• 26.12.2014  11:08
    Zmizelá (2014)

Nadprůměrný film, který mě donutil k více než dvouhodinové koncentraci. Žádná část se mi nezdála nudná, či bezvýznamná natolik, abych třeba zkontroloval mobil...Ale ten konec mi neseděl. Nevím jestli je to národností, dobou, nebo mojí osobností, ale doprkýnka...bejt ve špatným vztahu jen proto, aby si ostatní nemysleli, že jsem, hezky řečeno, zlej ? S tím se neztotožním. Napadá mě souvislost s facebooky a jinými sociálními sítěmi, kde dáváme také pouze to hezké, ať si všichni myslí, jak super osobnosti jsme, jenže tady to Nick(Ben Affleck) už ani nemohl ovládat.

• 25.12.2014  11:12
    Sám doma (1990)

"jestli ti to pomůže, já doma zapomněl brýle na čtení" "Gus Polinsky, král polky na stredozápadě" Vánoční klasa se vším všudy.

• 25.12.2014  11:08

Poprvý ****. Podruhý 3. Jedna z mála cimrmanovek, která mě nedonutí k smíchu, pouze k úšklebkům. Příběh nic moc, dialogy a usazení mezi ostatní velikány fanfárové. Jenže mě tu chybí hlášky které zůstanou v hlavě i příští den.

• 25.12.2014  11:00

Russell Cruwe největší klaďas na světě. Má to náboj, napětí, i když konec byl poměrně jasně danej, tak jsem několikrát pochyboval o happyendu, což filmu přidalo.

• 18.12.2014  16:38

Parádička. "Ty si úžasná, já taky nejsem k zahození, ale ty si úžasná", "jakto že s tebou šla?-zavolal jsem ji." Miluju tu jednoduchost, přímočarost, upřímnost.

• 18.12.2014  16:35

Další do party X-menů, navazuje na všechny předchozí, nebo budoucí? neztrácí na akčnosti, prostě už klasika.

• 18.12.2014  16:28

Cestování v čase, které neurazí, ale ani nic nepřinese.

• 18.12.2014  16:23
    Riziko (2000)

Seminárka na Jordana Belforda... Měl jsem už načteno jaký praktiky probíhaly, taky jsem předtím viděl Vlka, který měl mít stejný základ. No ale, příběh tu byl nulovej, jako vysvětlení by stačil 10 minutovej dokument.

• 18.12.2014  16:20
    Trans (2013)

Nevím ani kolikrát jsem se v tom ztratil. Konec jsem také spíš nepochopil, než pochopil. Přesto toho nelituju, a film má v sobě má něco, co stojí za další zhlédnutí.

• 18.12.2014  16:16
    Personalista (2010)

pár zajímavejch částí. Celkově ale 0.

• 18.12.2014  16:14

Není to klasickej film na 5 hvězd, ale protože jsem nic tomuto podobnýho neviděl, tak jdu do toho..Za mě by se tento film hodil do školy.

• 18.12.2014  16:04

Film u kterého sem se nudil. Přesto měl takovou zvláštně dobrou auru, že jsem si tu nudu užil.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12