• Romantický

Kamarád taky rád (2011)

v prvej polovici som sa celkom bavila no potom mi uz zacal otravny hlas mily liezt na nervy a celkovo koniec filmu cely dojem nejako pokazil no ako celok nie zle :)

Lemonade Mouth (2011) (TV film)

no na pocudovanie vobec nie tak otravne ako ine bombony z disney cukrarne

Hlavně nezávazně (2011)

nie velmi vtipne zato dost nudne a dlhe a jedna hviezda preto ze aj dost velke sklamanie to bolo

Epizody (2011) (seriál)

kazdou seriou lepsi !!!

Zkus mě rozesmát (2011)

filmy s jennifer sú pre mňa povinnosťou no nemám o nich ilúzie. tento trailer však vyzeral celkom sľubne no to bolo všetko. ibaže takmer 2 hodiny dlhé.

Bez servítky (2009) (pořad)

Videla aspoň milióóón častí a vôbec sa za to nehanbím, pretože nieje to vôbec také zlé ako to ľudia hodnotia. Samozrejme že úroveň varenia sa nedá nejako ucelene ohviezdičkovať. Lebo je to reality show a zaleží od konkrétnych ľudí čo v danom diely varia. Podľa mňa je dosť plus že ľudia musia nakupovať všetko u nás a tak všetky recepty si môžete vyskúšať. Sem tam sa to fakt vydarí napr. ak sa objaví nejaký dobrý kuchár alebo vtipný človek čo si cely týždeň robí srandu z Bruchalu že je gay:)

Černá labuť (2010)

posobive no myslim ze hunbuk okolo toho sposobil ze som cakala viac. Natalie je vsak naozaj skvela. a tie ich saty aaach!!

Machři a šprti (1999) (seriál)

Súdiac podľa toho čo som doteraz videla si myslím, že je zrejme veľmi ťažké natočiť seriál odohrávajúci sa na strednej, ktorý by nebol zbytočne moralizujúci , trápny a patetický. No freaks and geeks takto nepôsobí. Postavy sa správajú celkom reálne tj každý sa niekedy správa ako dement okrem millie :). Epizódy majú vtipné zápletky a niekedy veľmi prekvapujúcu pointu (falošné ID). Pri sledovaní som sa výnimočne bavila (Všimla som si ,že Jason Segel sa už vtedy vyžíval v hraní zlomeného srdca:). Veľká škoda ,že seriál tak skoro zrušili. No vďaka tomu zvládnete celý seriál rýchlo zhliadnuť a obľúbiť si všetky (!) postavy. PS: JohnnyD :-*

Královna koření (2005)

cakala som megasracku no bolo to v pohode a korenista linia sa mi pacila