Drive (2011)

Zvláštní hlavní hrdina, tichý, nebezpečný, prostě zajímavý. Úžasný výkon Ryana Goslinga - stále raději se na něj koukám. Atmosféra, hudba, akčnost i romantika - vše na 4 hvězdičky - skvělý film.

Drobečkové (1990) (seriál)

Hodnocení v průměru - díl od dílu- někteří jsou fajn - někteří ne ... takže 50%.

Dům snů (2011)

Zajímavá myšlenka - chvíli mi chybělo zorientovat se - ale to asi bylo úmyslem. Zajímavá myšlenka - zajímavý film

Dvě svatby (2010) (TV film)

Dvojčata a jeden muž , a TV film romantický - nic víc se nemusí dodávat. Vcelku se člověk podívá a dodívá, pak už nemusí více.

Dvojitý agent (2011)

Trochu od všeho něco. Ale musím uznat, že Richard Gere se mi v téhle roli líbil.

Elvíra - Vládkyně noci (1988)

Naprostá nadsázka, ani ryba ani rak . Parodie a slátanina až tak šokujícně přitroublá, že jsem se dodívala do konce. Ovšem podruhé už NE!!!!! Ale pánové, ten obleček, ve kterém hlavní hrdinka celou dobu hraje , ten je fakt dost dobrý :-)

Equilibrium (2002)

No - sci-fi mám ráda, námět nebyl tak špatný. Filmové zpracování taky ne, ale přeci něco tomu chyběla. Nějaká ta jistra, prostě něco. A bojové scény ? Kdybych nevěděla na co koukám, jako vystřižené z Matrixu, vlastně i ty kabáty ,,,, nebo ne?

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Mě prostě už jako dítě moc toto dílko nedojímalo. Ale je to spíše mnou než filmem. Nemám ráda filmy o mimožemšťanech, či jiných neobyčejných lidech a snaze státních institucí je prozkoumat. E.T. je sice svého času určitě skvělá podívaná, ale mě prostě zlobila ta nespravedlnost. Ale i tak, skvělý reklamní trhák, neboť kdo by neznal a neviděl E.T. jako figurku, obrázek aj.

Experiment (2001)

Fakt dost dobrý. Podle skutečné události ... no je vidět, kam až může dojít pocit moci nad druhým. Co dokážeme, co dokáže labilnější jedinec, a naopak, co se v nás skrývá. Filmové zpracování taky dobré, dobré je za tři, čtyři hvězdičky přeci jen za zajímavý námět.

Fantastická čtyřka (2005)

O kousek lepší než dvojka. Ale stále prostě komiksová pohádka. Jako spousta jiných. Nic neřekne, člověk za chvíli zapomene, že se koukal. A já si už ani nevzpomínám na konec zápletky, ale určitě to dobře dopadlo a kladní hrdinové svůj velký boj vyhráli.