emilkac

študent

2 body

• 19.8.2006  12:45
    Shaolin fotbalista (2001)

tak to bolo fakt slabe! podla toho vysokeho hodnotenia som čakal aspon kvalito novších Leslioviek ale nesiaha im to po kotniky! všetky vtipky su tam trapne! a je tam velmi vela počitačovych efektov na to že je to komedia! a pripadalo mi to ako prehliadka efektnych kopancov a nič viac!

• 18.8.2006  23:36

SKELY FILM ALE FORREST JE PODLA MNA LEPSI!

• 18.8.2006  23:35
    Forrest Gump (1994)

BEZ CHYBY!

• 18.8.2006  23:30
    Tělo na tělo (2002)

DOST NEPRESVEDCIVE

• 18.8.2006  23:27
    Pistolníci (1993)

PRI TOM FILME SOM VYRASTAL! DAVALI TO ESTE NA CABLE PLUS! TO BOL PROGRAM!

• 17.8.2006  22:07

MAM RAD TU SERIU ALE TATO ZATIAL POSLEDNA CAST FILMOVYM TVORCOM TROCHU NEVYSLA. MIESTAMI JE TO NAIVNEJSIE NEZ NEMECKE SERIALY!

• 17.8.2006  18:13

dost dobry film! davam mu najlepšie štyri hviezdičky! piatu som nedal len kvoli tomu že ani neviem prečo:) ale najviac ma dostal Heath Ledger! pôsobi v tom filme ako kombinacia Jima "Kilmera" Morissona a Jacka "Deppa" Sparowa, čo je perfektna kombinacia! inač film po technickej stranke zmaknuty na jednotku! soundtrack aj herci su super! vo svojom žanri je to jeden z najlepšich filmov!

• 17.8.2006  18:04

dost originalny film s pekelne vysokou hrou patriotov! pre mna ovela lepši film nez hra patriotov!

• 16.8.2006  21:36
    Román pro ženy (2004)

bože ten Marek Vašut je v tom strašny! nič v zlom ale nepasoval mi tam. a film je strašne slaby!

• 15.8.2006  21:30

DOST DOBRY FILM! KILLER A VOLAVKA 2 A 3 SA PODLA MNA NECHYTAJU!

• 14.8.2006  14:09
    Nazdravíčko (studentský film) (2005)

je to super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 14.8.2006  14:03

SOMARINA!

• 14.8.2006  14:01
    X-Wamp (2001)

JE TO RIADNA KOMEDIA AJ KED TO TAK ASI NEMALO BYT:)

• 14.8.2006  13:54
    Temná voda (2001)

TILDA JE TAM DOBRA ALE INAC TO STOJI ZA DERAVY GROS!

• 13.8.2006  22:13

SUPER FILM! TEN ZAVER BOL TAKY HUSTY AZ SOM MAL Z TOHO NA TELE STUDENY POT!

• 8.8.2006  13:39
    Ong-bak (2003)

NAJLEPŠI FILM O BOJOVOM UMENI! URČITE!

• 5.8.2006  00:00
    Moucha (1986)

STARY DOBRY HOROR! TYM DNESNIM CHYBA HLBKA A MYSLIENKA A TENTO FILM JU MA! A TIEZ MA AJ CHARIZMATICKEHO HLAVNEHO PREDSTAVITELA! DOBRY FILM!

• 3.8.2006  20:03

HUMUS!

• 3.8.2006  00:40

TENTO FILM ROZHODNE STOJI ZA VIAC AKO JEDNO POZRETIE! JEDEN Z NAJLEPŠICH WESTERNOV AKE SOM KEDY VIDEL! VTEDY NA ZAPADE SA PODLA MNA NECHYTA ANI NAHODOU! V TOMTO FILME JE TOHO OVELA VIAC!

• 2.8.2006  22:11

BRUCE LEE-1.MIESTO!

• 30.7.2006  00:13

Bolo to fajn! najprv som tomu chcel dať štyri body lebo sa mi zdalo že sa ten film nebral vážne ale zabavil som sa pri ňom uplne skvele! a to je najdôležitejšie!

• 29.7.2006  09:45

Celkom dobre pokračovanie, ktoré aspoň udržuje nastavenú atmosféru prvých dvoch dielov aj keď tie sa mi zdajú o jeden bod lepšie. Gibson s dlhými vlasmy pripomína Wallacea:) Prvá polovica je na 4 body a ta druhá len na 2. takže výsledok 3:)

• 28.7.2006  23:29

Čakal som že to bude nejaka romanticka slabota ale bola to velmi vydarena comedy v netradičnom prostredi! oblubil som si nie len jednu postavu ale hned niekolko. a ten začiatok bol uplne super!

• 28.7.2006  23:20

Slušné pokračovanie a navyše uplne odlišne ako prvy diel! Skvelý akčnak! Mam to rad! Fakty! Je to niečo ako Vodny svet v tej prvej lepšej polovici..len bez tej vody. Ale Gibsonova postava je ovela lepšia než ta Kostnerova. Určite. a aj Mad Max 2 je lepši než Vodny svet. Tomu davam tri hviezdičky. a dojalo ma keď som zistil že Mad Max bol ešte pred Smrtonostnymi zbraniami. Tak som to musel vidieť. Neznamy Gibson k nam dorazil hned s takou fajnovkou.

• 28.7.2006  23:14

Mam rad celu trilogiu Mad Max a ťažko povedať, ktorý diel je najlepši...snaď trojka to asi nebude ale aj tak každy diel je uplne odlišny a to sa mi na tejto trilogii páči! prvý diel je zvlaštny, divny skoro ako od Mladeho Lyncha...dvojka je zase tvrdy akčnak s už ozajstnym Gibsonom a trojka pôsobi ako veľke dobrodružstvo od polovičneho Spielberga. Je to skvely začiatok pre Mela Gibsona. Tradičny Gibson sa nam s touto trilogiou uviedol skvele. Dokonca v prvom diely sa nam už objavili tradične Gibsonovske situacie: zabili mu ženu, ktoru miloval a tak sa z neho stal nemilosrdny pomstitel. Takto mam Gibsona asi najradšej! a jeho Smrtnosna zbraň je akoby pokračovaním Mad Maxovskej trilogie. Ved Rigs akoby bol s Maxom pokrvny bracho... a ta podoba nie len fyzicka:)

• 27.7.2006  11:26
    Hlavu dolů (1971)

čakal som asi od toho až velmi dobry film lebo sa mi to absolutne nepačilo...milujem dolarovsku trilogiu a recenzie na tento film boli skoro tak dobre ako na tu trilogiu...ale vysledok bol bohužial pre mňa velmi slaby. tu jednu hviezdičku davam za celkom dobre obsadenie a dobry začiatok. Ale aj tak to pre dobry film nestači. To Leoneho natahovanie zaberov bolo v dolarovkach aj na zapade slušne ale tu to trochu lezie na nervy. Pre mna je absolutnou jednotkou z Leoneho filmov naveky Dobry zly a škaredy...

• 4.7.2006  05:50

ako pre Nirvanistu je to pre mňa jednoznačne najlepši unplugged! chápem že Nirvana má aj svojich odporcov (vlastne to nechapem:) ale stojí to za to pozretie... Kurtovo umelecké podanie je precítené až na kosť. Songy sa podľa mňa dosť hodili na to akustické prevedenie aj keď by som si radšej namiesto tých zopár coverov ktoré zahrali od iných kapiel radšej vypočul nejaké originály od Nirvany ale teraz by som si ten koncert nevedel predstaviť napriklad bez Where did you sleep last night! je to asi najpôsobivejšia scéna z celého koncertu! spolu s Pennyroyal Tea! aj keď je polovica koncertu prevzatá od iných kapiel nakoniec mi to ani vôbec nevadí...všetky tie covery sú odohraté a hlavne zaspievané majstrovsky! veď kto by si už len púštal Man who sold the world od Bowieho keď Kurt je kráľ!

• 25.6.2006  00:10

myslel som ze to mala byt komedia ale ani raz som sa pri tom filme nezasmial...inac to nie je az taky zly film ako som ho mozno ohodnotil ale cakal som viac kvoli tomu aky bol uspesny a ospevovany...

• 24.6.2006  23:09

najlepsi tanecny film! pomada sa nechyta...

• 24.6.2006  22:49
    X-Men (2000)

myslim ze je to velmi dobre spracovany comiksovy film...nechyba tomu nic co ma mat taky film a je tu dokonca aj nieco navyse-tie postavy mame moznost poznat aj blizsie...kazda ma svoj charakter...trojku som este nevidel ale podla mna prvy diel lepsi nez druhy aj ked mi mnohi budu urcite protirecit...