Bourneovo ultimátum (2007)

Bourne je můj Bond. Tohle je důvod, proč má smysl chodit do kina. Velký plátno a pořádnej zvuk sluší. Od první vteřiny mě plátno pohltilo, a já se doslova propadla do světa Bourna. Jasona Bourna.

Británie má talent (2007) (pořad)

Rozhodně špička ve svý třídě. Simon Cowell se mi ještě nepřejed a že je to někdy superkretén.

Cestovatel (2007) (seriál)

Ten zkurvenej brněnskej dabing mě jednou zničí. Ale vono je to tady skoro jedno, páč by mě to stejně nebavilo.

Elvis a Anabelle (2007)

Jsou momenty, kdy je tlačítko FF k nezaplacení!

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Velmi průměrná romantická komedie s velmi podprůměrnými herci. Místy jsem se dokonce přistihla, že ani nevnímám děj, protože se prachobyčejně nudim. Nedokážu pochopit, proč je Grant tolik obsazovanej. Jeho hereckej rejstřík se skládá zhruba ze tří poloh: ukřivděnej kokršpaněl, unavená koala a zamilovanej kretének. Ale co si budem...vona na tom Drew není o moc líp. Konalo se jediný příjemný překvápko - Hugh umí zpívat.

Královské výstupy (2007)

Celoživotní vášeň, kombinovaná s pokorou. Neuvěřitelný. Doufám, že si Chris splní všechna svoje přání, i když se bude celej život snažit překročit (nebo přelézt?) svůj vlastní stín.

Mladí srdcem (2007)

Při Fix you jsem brečela jak želva. Úžasný.

Nahota je baví (2007) (seriál)

Asi tak uvěřitelný, jako Rychlý prachy:)

Neuvěřitelný život rockera Coxe (2007)

Kudrnáč Dewey Cox rulez! Nevěděla jsem do čeho jdu, čekala jsem něco jako Walk the line. A vono to bylo vono, ale trochu jinak:) A byla to jízda. Vtipný, barevný, ulítlý, mělo to švih. Reilly si evidentně tuhle roli vyloženě užíval a mě to hrozně bavilo. Párkrát jsem si i klepala ovladačem o koleno do rytmu a v tom mi došlo - sorry Johnny - že pecky v tomhle filmu jsou prostě lepší než v jednom z parodovaných originálů (na Raye to samozřejmě nemá). Rozhodně doporučuju nejen jako oddechovku, já dostala i něco víc. Jen na závěr malé varování. Viděla jsem director´s cut a souhlasím, že dvě hodiny už na někoho může bejt moc.

Odložená žena (2007) (seriál)

Po jednom díle dávám čtyři, páč mě to při odchodu z bytu donutilo se mezi futrama zastavit, votočit, sundat boty a celej díl dokoukat.