Kickboxer 2 - Cesta zpátky (1991) odpad!

Tohle už není ani béčko,to už je déčko a opravdu příšerné déčko.Ani Sasha Mitchell to nevytáhne z odpadu.

Pomalé šípy (1993) (seriál)

Tak s timhle táhněte do hajzlu !!! Tohle mohl vymyslet jen někdo po lobotomii.Hvězdičku dávám jen za komunistu Červenáčka.

Detektiv Martin Tomsa (1994) (seriál)

Vašut je to jediné,co na tomhle seriálu stojí opravdu zato.Bez něj by to byla strašná a stokrát viděná nuda.Takhle je to celkem v pohodě,ale jakoukoliv originalitu v tom rozhodně nehledejte.

Rudá Sonja (1985)

Velmi slabý odvar Conana.Směšný scénář,směšné provedení a směšné herecké výkony.Dvě hvězdičky se zavřenýma očima dávám jen proto,že je to fantasy.

Vyzvednutí Titaniku (1980)

Ano,myšlenka možná zajímavá,jenže tvůrci to absolutně nezvládli.Titanic nejenom že není rozlomený (o tom se ještě v r.1980 stoprocentně nevědělo),ale on není ani po téměř sedmdesáti letech pod vodou ani zkorodovatělý a vypadá,jak by byl pod vodou sotva dva týdny.Hrůza.

Titanic (1996) (TV film)

Vím,že je to televizní film a podle toho taky vypadá to zpracování,ale je to celé od výpravy až po scénář tak neskutečně slabé,že ani dobří herci to nezachrání.A ti,co říkají,že je to lepší než od Camerona,tak se prosím urychleně hlaste v Bohnicích !!!

Země mustangů (1976)

V útlém dětství jsem na to čuměl klidně i dvakrát denně.Dnes už to samozřejmě není tak úplně ono,ale pořád se na to dobře dívá.

Základní instinkt (1992)

Sharonku bych si velmi rád předvedl na policejní stanici na výslech.Jinak nejlepší na oné slavné scéně je,jak ji později zparodovali v Simpsonových- to bylo teprve to pravý maso !!!

Fatální instinkt (1993)

Velmi zdařilá parodie,ale musíte znát ty filmy (Základní instinkt,Osudová přitažlivost atd),jinak to není ono.