Všemocný (2011)

Super film, jediný důvod, proč má ode mě 4 a ne 5 hvězdiček je za ten šok. Takový film jsem prostě nečekala :D

Velká svatba (2013)

Neohromí, ale ani nezklame. Dobrá komedie na odpočinek :)

Elysium (2013)

Film se mi vizuálně líbil, dokonce mě nadchlo i téma, ale myslím si, že se to dalo zpracovat mnohem lépe. Byly části, kde se dalo jít do hloubky, ale jako Debut obdivuji :)

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Tak zde se projevil navýšený rozpočet od jedničky. Nejdříve jsem se naprosto bránila jít na to do kina, ale stálo to za to. Konec přijde strašně rychle, což mě nejdřív rozčílilo, ale po přečtení knihy, jsem zjistila, že jinak to nejde, protože v knize je ti tak stejně. Oceňuji, jak se povedlo tvůrcům vyhrát s kostýmy a celým nádechem Panemu. Osobně mi ale Kapitol strašně připomíná planetu Naboo ze Star Wars

Hunger Games (2012)

HG se mi líbí, ale bohužel mi přijde, že je na tom vidět i menší rozpočet. Dokonce to mohu srovnat i s knihou a dle mého názoru se film knize docela vyrovná, herci byli obsazeni dobře, i když mě osobně vytáčí překlad Hurikánova jména.

Legendární parta (2012)

Animák, co se mi po dlouhé době opravdu líbil. Potetovaný Santa, velikonoční zajíc s hlasem Hugha Jackmana, musím říct, že se mi opravdu líbil. Oceňuji jak příběh, tak zpracování :)

Rivalové (2013)

Film je dle mého názoru skvělý, kvalitní a bezvadný, i když se u mě řadí mezi ty, co si nepustím zas tak často. Ron Howard dokázal, že životopisný film a dokonce film o Formulích může být dobrý.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Trochu mi přijde, že spousta lidí zapomíná na to, že Jackson se snaží zobrazit celý příběh před Pánem prstenů. Ano, přidal tam některé scény, ale to není špatné. Naopak, velmi se mi tam líbily. Dokonce jsem uvítala jeho využívání možností, co se techniky týče. Perfektně akční, skvěle komediální a vizuálně nádhera. Za mě je to všech 5 hvězdiček a už se těším na pokračování.