Světová invaze (2011)

Rozhodně to nepatří k tomu top,ale ja se docela dobře bavil. určitě lepší, jak District 9.Velmi akční snímek u mmě určitě zabodoval.75%.

Chvění (1990)

Dosti povedený horor,který se prakticky odehrává pouze ve dne,a ty potvory ,které byly rychlejší než Bolt,docela naháněly jak vzrušení, tak i komické situace. Scifi s červy ,asi nejlepší film,který jsem viděl.Herci se opravdu s rolemi dobře sžili a vznikl nadprůměrný film. Bohužel další díl o červech bez jednoho z hlavních hrdinů Kevina Bakona a poté i Fredy Warda samotný Michael Gross nezachránil.

Počestné paní pardubické (1944)

Tak to byla super zábava.Takhle už jsem se dlouho nezasmál a nepobavil. Prostě jeden z klenotů čs. filmu. Maloměštáství,intriky, pletichypředsudky a děj,to vše utvrzuje, že i v době 2 svět. války se točily super filmy.Herci takových kalibrů jako František Smolík, Jiřina Štěpničková, Eman Fiala, Ferenc Futurista, Terezie Brzková, Marta Fričová, Zita Kabátová, Jindřich Plachta, Jaroslav Marvan, Gustav Nezval, František Filipovský, Jára Kohout, Meda Valentová, Vilém Pfeiffer, František Kreuzmann st., Helena Bušová, Vladimír Řepa, Dana Medřická, a další to pod taktovkou, režiséra Martiná Friče to svedli na výbornou . Dávám za 5*

Amadeus (1984)

Snad nikoho neurazím,že tento profil filmu mě zrovna nesedí,ale líbil se mně.Ze začátku byl vlažný,ale postupně gradoval a docela člověka zamrzí ,že takový formát,jako Mozart zemře opravdu velmi nedůstojně. Neuměl se prodat a intriky od Salieriho( prý ho i otrávil) ,včetně jeho naivity v obchodu s uměním jej deklasovaly. Vynikající film od Kachyně,kostýmy a herci byli prostě super.Ale jak říkám není to můj styl= 80%

Fontána (2006)

Asi ůchvatný film s nádhernou hudbou a scenérií vzniku a zániku života ,ale mně bohužel vůbec nechytl.Představivost o bajném věčném životě není bohužel pro mne,ja jsem realista a maximálně snesu tak Zelenou míly.Tohle je pro mě hodně ujeté! Je to prosím můj názor,tak mě nekamenujte.

Osudový dotek (2004)

Tento film je zajimavý tím,že hlavní hrdina Ashton Kutcher díky určitý schopnostem vracení do minulostí se snaží neustale upravovat svou součastnost.Na mě film nějak extra nezapůsobil ale takéjsem netrpěl velkou nudou, tak dávám 65%.

Pelíšky (1999)

Určitě hodně dobrý film,kde se mně nejvíce líbily herci Jiří Kodet, Miroslav Donutil,Holubová. Doba od války po okupaci sověty ztvárněná rejžou Hřebíkem se velmi povedla a mně moc líbila.

Než si pro nás přijde (2007)

Jack Nicholson a Morgan Freeman dali tomuto snímku tvář,který neurazí. Pro mě průměrný film s dojemnějším koncem . Podle mého názoru by film s méně oblíbenýma protagonisty byl na tom hůř.Jenom jsem si myslel, že pořadí úmrtí bude opačné.

Pozor, vizita! (1981)

Tento film nenadchne dějovým místem,ale takovým hereckým esem jako byl pan Hrušínský a jeho rolí která mu sedla na 100%.Pan hrušínský který pocházel s divadelní rodiny a téměř se na prknech divadla narodil,nás neustále přesvědčuje o své herecké dokonalosti,a jakékoliv hendikepa promění v neuvěřitelný koncert herectví.Je jasné, že parta kolem něj od režiséra až po maskéry má taky zásluhu ,ale v tomto případě je nejvýraznější osobností on.

Intimní tajemství (2007)

Tak tohle vypadá,jako kdyby už nebylo co vymyslet=katastrofa na entou