Pražus

Pražus


0 bodů

Moje komentáře

  • 11.1.2013  21:43

  Jak už tu zaznělo...Tohle není Top Gear!!! Tohle je pořad člověka co by dokázal popsat funkci zubní nitě na tisíc stran čistého textu a ještě by mu přišlo, že to nepopsal dostatečně podrobně. Já osobně Top Gear žeru, ale uvědomte si že díly Top Gearu jak ho znáte, v době kdy tam James nebyl, nepatřily mezi ty nejlepší. Top Gear bez Jamese by byl (a taky už byl) něco jako Červený trpaslík bez Arnolda Jidáše Rimmera (scéna z Top Gearu, kdy si James dřevěnou deskou překryl víčko nádrže a zjistil to až na pumpě, je nezapomenutelná), tolik k tomu, že s J.Clarksonem by to bylo mnohem lepší. Nevěřte tomu, právě ten Jamesův přístup nahrává Jezzovi na ty nejlepší a nezapomenutelné momenty v Top Gearu (i sám Jezza to ví). ... Tahle role kutila Jamesovi jednoznačně sedí, kdo jiný by měl uvádět "nudný" pořad o "kutilství" než "nudnej" James. Já jeho humor prostě hltám, protože je to vzorek toho klasického suchého britského humoru. James prostě "neřve" jako Jezza, není to žádnej živel, nepůsobí "akčně" o to víc si však jeho humor člověk může vychutnat. Jinak, Man Lab je pořad pro "suchary", takže pokud si raději rohlík namáčíte do bílého kafe, dejte od něj ruce pryč.

  • 11.12.2012  20:57

  Vemte šišku z borovice (k dostání v lese) a injekční stříkačku (k dostání na každém druhém dětském pískovišti ve větších městech). Stříkačku si zapíchněte do oka a šišku si točivým pohybem narvěte bez užití mazadel do jedné z vašich nosních dírek. Nedává to smysl já vím, ale přesně takle je ten film "vostrej" a "drsnej". Lidem co tyhle hloupé akčňáky žerou hrozí, že se po shlédnutí budou muset radostí přebalit a to nejen proto že je tam Čak Norys (ano přesně ten, který svým ochlupením na hrudi málem zabil "Bruslího")!!! Kadence tohohle filmu je tak velká, že by si při pokusu o její napodobení Donutil překousl jazyk a vyrazil zuby. Sly se zase předvedl a Šimon Západ to ustál se ctí. Opět za 5, opět díky Slyi, zase jsem si u toho poslintal triko a přítelkyně mě má za ještě většího kastráta od býka. Tímto filmem se mi téměř splnil můj vlhký dětský sen: Stallone, Lundgren, Van Damme, Schwarzenegger, Willis, Norris a já, jak běháme někde po lese s klackama ve tvaru sapíku a rasíme co nám přijde do cesty. Jóóó dětské sny se někdy plní...uáááááááá!

  • 11.12.2012  19:08

  Tak co to tady máme? Masa svalovců nám s radostí likviduje polovičku tropického ostrova jak krtek zahrádku Přemka Podlahy. Nepřátelé padají jak Windows 98, zbraně plivou víc kulek než pravý americký kauboj chrchlů až z paty. Copak může člověk, který vyrůstal na filmech jako Rocky, Predátor, Komando, Smrtonosná past, Univerzální voják a jiných promyšlených počinech filmového průmyslu dát asi za hodnocení? No jasně že za 5! Filmů ve kterých logika a promyšlenost hrají první housle je dost, ale kdo se na to má koukat? Z pohledu zastydlého puberťáka chci filmy kde logika a promyšlenost nehrají ani první ani druhé housle, ale filmy kde tyhle housle ještě rostou někde v hlubokém lese. Chci filmy kde si můj mozek dá dovolenou, chci se bavit, chci vidět jak hromada plastelíny s názvem C4 rozloží barák jak děcko bábovičku, jak kulka navštíví dutinu lebeční nebohého komparzisty, jak děda "poslední den v roce" Stallone masí, drtí, buší, láme, hází, seká nadává a hláškuje. Je to akční! Je to hloupé, že už se mi asi rozum nikdy nevrátí, ale JE TO NÁŘEZ!!! Díky Slyi!!!

  • 27.3.2016  09:04

  No jo, tak se třeba po*erte, já se u toho bavil. Prostě dobrý a zároveň hloupý AKČNÍ film.

  • 23.12.2012  10:39
  Smíšci (TV seriál) (2009)
  **

  Jak píše bo.rec "Dospěláka to dostane do blázince...". Dětskou pozornost si to však získá stejně, jako třeba polárkový dort v místnosti s ženskejma, co jsou už měsíc na odtučňovací kúře.

  • 23.12.2012  10:33
  Zigby (TV seriál) (2009)
  **

  Tak tohle mě dostalo. :))) Zmutovaná nafukovací zebra se zelenými vlasy (díl: Zigby - detektivem) ... avšak mladej byl z toho tak vyděšenej, že zapomněl i zlobit. Takže závěrem...mohu doporučit jako léčbu šokem pro Vaše mláďata. PS: hrošice v růžových dvojdílných plavkách byla taky čupr.

  • 12.1.2013  17:35
  Ulice (TV seriál) (2005)
  odpad!

  To si raději odříznu vrchní část lebky rezavou tupou pilou, sednu si v mrazu na balkon a nechám si vyklovat mozek od sýkorek, než sledovat tento nohácký majstrstyk!