Eva tropí hlouposti (1939)

Hallllóóóóóó ! ! ! A safra - Budeme loupit. První česká crazy komedie a možná i první vůbec. FANTASTICKÁ.

Kamarádi (1969) (seriál)

To byl Eben ještě snesitelnej.

Tekken (2010)

Filmové zpracování hry která mě nechytla. Já jsem fandou Mortal Kombatu. Ale film mě chytl... Je skvělej. Chce to i dvojku.

Father Ted (1995) (seriál)

Father Ted je jedním z nejlepších sitcomů, které kdy Irsko stvořilo a svět sledoval. Takzvaný Crazy humor zde dostává nové rozměry a laťka absurdnosti letí kamsi za craggy island. To co vás nenapadne se totiž většinou stane a to i tváří v tvář nepravděpodobnosti dané věci. Na otce Teda byla i moje představivost krátká a člověk občas velmi vážně přemýšlí o zdravém rozumu všech tvůrců. Jenže tváří v tvář fsktu že svět patří bláznům, se ani zde není čeho obávat a naprosto jasně se dá pochopit, proč je Father Ted tak oblíbený po celém světě. Tak se nebojte, vemte odvahu do hrsti a dejte si čajík, protože paní doylová je neodbytná. Doporučuji zvláštní pozornost, abyste neprobudili otce Jacka. :-) :-) Tohle je prostě špica irského humoru. *****

Indiáni z Větrova (1979)

Dle čtení zdejších komentářů zjištuji, že antikomunismus je stále in. Psali zde blbci, bydlící v nájmech s nejistou prací a absolutní otevřenost kterou film nabízí, oni neviděli. Indiáni z Větrova nejsou film "pouze" o chlapcích z dětského domova. Ukazuje komunikaci, která za jistých okolností fungovala a spoustě lidem to může přijít naivní. A co ? Dětství je o naivitě a snech. Je v něm čistota a upřímnost. To až svět dospělých z většiny z nás udělá uzavřené neosobní blbce.. Nejvíce vyzdvihuji psaní ministrovi a vypelichaného jestřába. :-) 5* a hotovo.

TGM: Talkshow Geni a Míši (2014) (pořad)

Talkshow, na kterou člověk prostě může narazit. Pokud nemáte rádi pořady Genzera, Suchánka a Ondry Sokola, vyhněte se mu v zájmu svého dobra. Pro ty ostatní jedna poznámka a varování zároven: Suchánek a Genzer zde svůj osobytý styl umocnují do nových rozměrů. Pro někoho neúnosné, pro mě pecka. :-) *****

The Making of Alien vs Predator (2004)

Tři hodiny dlouhý dokument o natáčení filmu Vetřelec vs Predátor. Podle mé přítelkyně zajímavější než film sám.

U mě dobrý (2008)

A dá se to říct i v ČR. - Hvězdně obsazená áčková komedie, která po dlouhé době ukáže něco, co jsme ještě neviděli a dokonale pobaví. Možná mohla být stopáž kratší, ale na kvalitě to neubere a výsledné finále má prostě koule jak tygr v říji. :-)

Sám doma 5: Vánoční loupež (2012) (TV film)

Po plejádě průšvihů a omylů kdy už bystřejším hlavám došlo, že po Sám doma a bohatý nebude Culkin tou pravou volbou, přišel pátý díl, který ukázal, že námět Home alone ještě nevyčerpal vše a zdroje ještě zůstaly. Určitě bylo fajn, nečekat radši nic, protože to co přišlo, nebylo špatný a ani sk dabing neubral na kvalitě. A proč že to tu má 9% ? No jednoduše z toho důvodu, že všechny zdejší ovce už se po 3. díle ani nenamáhají dívat a jenom jako toporožci házejí odpady. Hlavně najít výmluvu, proč nejet. Že, děti. :-D :-D :-D