Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Vše jednoho dne skončí, i Harry Potter. Ještě si pamatuji, jak jsem byla v kině na prvním díle (Harry Potter a kámen mudrců) a myslím si, že málo kdo čekal, že to bude až tak úspěšné! Harry Potter sám o sobě nemá konkurenci, hraje tam zkrátka originalita. A teď něco k poslednímu dílu – přesně to co jsem čekala, jsem také dostala. Souhlasím však s některými předchozími komentáři – v umírání některých postav se mohli více vyžít, ale jinak výhrady moc nemám. Jediné, co by tam však nemuselo vůbec být, je „o 19 let později“.. K příběhu jako takovému mi to zkrátka nesedělo.

Nejlepší show (2000)

Přesně v tomto světě žiji - ve světě výstav. A musím říct, že scénář i celý děj musel vymyslet někdo, kdo chová kočky, nebo nemá vůbec žádné zvíře (rybičky nepočítám) !!! Celý film není o ničem zajímavém, žádná zápletka, jen typický americký happyend. Dokonce bych i řekla, že je to spíš dokument se "slavnými" herci, než film. Jedna hvězdička však patří majitelům výmarského ohaře, kteří se zoufale snaží sehnat tu samou hračku pro psa, kterou zapomněli doma.